Ako funguje automat Rajo Brejky?

19. okt 2022

Ahojte,, baby, prosila by som vas o info, vedeli by ste mi napisat ako funguje automat na Brejky? Na webe Raja pise, ze kazdy den jedno biele neochutene mlieko z automatu by malo byt zadarmo? Dietatu ale za nakup/vyber mlieka neochuteneho (jedno obden) stahuje i tak 60 centov. Dakujem pekne za info 🙂

tanyan
19. okt 2022

Ahoj, musí si to mlieko zobrať ako prvé v ten deň, inak sa účtuje.
A ešte treba pozrieť napríklad na stránke konkrétnej školy nastavenie - my sme napríklad minulý rok tiež nemali toto mlieko zadarmo. Namiesto toho mali deti v jedálni mlieko navyše.

tanyan
19. okt 2022

A môžeš napísať aj priamo na brejky. Ja som tiež písala mali, že dcére sťahuje a oni mi odpísali, že naša škola to má nastavené inak...

19mmm71
19. okt 2022

presne zdarma mame v jedalni v automate je prve lacnejsie ak chce ine tak to je za tu normalnu cenu ale v automate zdarma nemaju

lilly2303
19. okt 2022

Ahoj u nás to už v automatoch zadarmo zrušili a mlieko dostávajú deti k obedu a tie deti ktoré nechodia na obedy si ho raz mesačne prídu vyzdvihnúť, dostávajú to potom za celý mesiac naraz.

zanka777
19. okt 2022

U nás to funguje tak že deťom dajú domov naraz mlieko na celý mesiac 😁 takže ideme domov s 20 krabičkami cca 😂

bozenas
19. okt 2022

U nás je jedno čisté mlieko denne zadarmo (ak sa kúpi ako prvé) ďalšie sa platí.
Ak si dieťa kúpi ako prvé ochutené mlieko, má ho so zľavou pár centov (každé ďalšie už za plnú cenu).

evica17
19. okt 2022

@bozenas inak tieto brejky dávajú na každej škole ?

19mmm71
19. okt 2022

@evica17 ak škola uzavrie s Rajom zmluvu,už je to na školach minimalne 10 rokov

evica17
19. okt 2022

@19mmm71 ahaa. A prepláca ti kto ? Škola ? To jedno mlieko zadarmo ?

19mmm71
19. okt 2022

@evica17 ano čiste mlieko ano,prve ochutene je lacnejsie ako ostatne ci cerealie v tom automate je toho viac a zaleži ako to škola s kombinuje s ponukou do jedalne

autor
19. okt 2022

Dakujem vam za info, vidim, ze je to rozne, no u nas nemavaju kazdy den mlieko na obed, ani nedostavaju krabicky pomimo automatu a i tak plati dieta za biele ciste mlieko, tak zistujem ako to funguje. Hlavne preto, ze doma mlieko velmi nepijeme a kupuje si ho len preto, lebo spoluziaci si kupuju, nie preto, ze ho ma nejak specialne v oblube 🙂