Ako dlho vám svietili svietiaci Loptoši z Billy?

korytnacka1
20. okt 2017

Co uz mate doma "svietiaveho" Loptosa ako dlho Vam po kupeni svietil? My sme kupili malemu, mal obrovsku radost...pokial svietil. Nam vydrzal tak 5 minut, potom len blik a zhasol a to v nom boli vlozene nove alkalicke baterie, skusali sme aj ine no nic, uz sa nerozsvietil. Ako moze mat toto hodnotu 10 eur ked sa hracka hned pokazi? Samozrejme, ze sme boli v Bille reklamovat no uz ziadnych na vymenu nemali a vraj nie sme jediny komu prestal na druhy den svietit. To co predavaju? Toto urcite nema hodnotu 10 eur

leuska111
20. okt 2017

Rovnako aj nám svietil 5 minút. Čo dodať...

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@leuska111 vidim, ze nie len u nas. Tam uz nie je ozaj co dodat, nech si vyrobca uzije ten zarobok ....

leuska111
20. okt 2017

U nás sa s ním decká hrajú aj keď nesvieti. Tak som to už neriešila.

zutera
20. okt 2017

@korytnacka1 nám od začiatku oba co máme nesvitili 😛

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@zutera este lepsie 😵. Aj ste boli reklamovat? Ja na Vasom mieste ziadam vratenie penazi. A druheho by sme uz nebrali po prvej skusenosti

zutera
20. okt 2017

@korytnacka1 my vzali oba náraz-máme dve dcerky,a reklamovat jsme nebyli,vidíš to mě ani nenapadlo 😛

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@zutera aspon maju mile plysove gule 😀

liaka
20. okt 2017

Nam povedali v Bille, ze im prislo 3000 ks a ztoho vyse 400 ks posielali pokazenych späť...

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@liaka no pekne, naco ich potom "rozdavali" za plnu nalepenu karticku? Tych 3000 ks je predpokladam pre celu SR, tych 400 kusov mohlo byt kdekolvek, ale je zaujimave, ze v BA funguju a svieta. Vy ste odkial?

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@liaka akoze, ze pokazenych posielali naspat? Nam nasho pokazeneho nikto spat v Bille nozobral, ani na opravu. Na vymenu uz nemali. Udajne ani jeden v nasej Bille poriadne nesvietil tvrdia predavacky.

liaka
20. okt 2017

@korytnacka1 z Nitry. Ze posielali spät take co hned zustili, ze su pokazene. Ostatne neviem ako riesili.

korytnacka1
autor
20. okt 2017

@liaka to asi testovali ked im prisli? Este ma napadlo, ak s nimi hadzali tak jasne, ze prestali svietit

adalea
20. okt 2017

@korytnacka1 my sme kupovaliv BA a večer v ten deň už nesvietil. Dcéra sa s ním hrá aj tak

katka2602
21. okt 2017

Nám svietil 5 min, zreklamovali sme ho a druhý svietil 3 dní. Ale čítala som, že vraj treba pozrieť na kontakt, že sa uvoľňujú.

korytnacka1
autor
21. okt 2017

@katka2602 vdaka, neda sa to opravit aj doma? Ten kontakt.

katka2602
21. okt 2017

@korytnacka1 určite dá, vraj to pripevnili tavnou pištoľou. Ale asi naj je pajkovacka.

iwesska
22. okt 2017

Dcera dostala od babky,na druhy den nesvietil. Tu cast na baterky mal od novoty vyparanu s vypadol z neho kabel😱 Dedo to skusal opravit ale nejde to. Ale zas ja som od Billy inu kvalitu ani neocakavala. Ani potraviny tam nechodim kupovat. A tieto akcie..co akcie pre deti,to co akcia to pruser...a najlepsie ich postoj k tomu "mam deti v pazi",hlavne,ze sme zarobili.

korytnacka1
autor
22. okt 2017

@iwesska mate pravdu. Teraz po otvoreni toho nasho tiez vnutro vyparane, kablik vidnl, ze uz bol opravovany, pajkovackou. Jeden kablik uplne vytrhnuty. Toto ma byt nova hracka? Predavali uz pouzite i opravovane co nikto nechcel, bolo ich tam 5, predpokladam, ze ani 1 z nich nesiel a bol v takomto stave, hanba celej Bille 😠

iwesska
22. okt 2017

@korytnacka1 No mna "dozrali" uz minule s tymi McQueen peciatkami. Babke ich nedali,ze uz skoncila akcia,pritom dalej pokracovala. Nasledne dali znovu do TV reklamu,ze akcia pokracuje. Mali sme nakup cez 20e a zase mi pri pokladni povedali,ze uz nemaju. Syn sa tam rozplakal,kedze tam chodime len vynimocne a chcel aspon nejaku. Tak som im pisala na FB stranku,(kde zas nezabudli updateovat reklamu na peciatky),ze preco zavadzaju takto deti a nenapisu rovno,ze akcia je zrusena?? A odpisali mi,ze mam chodit po BA a hladat prevadzku,kde ich budu mat🙉 Naco som im odpisala,ze akcia znela "dostanete peciatku pri nakupe nad 20e" a nie ze "ked nakupite nad 20e,chodte si pohladat peciatku po inych pobockach"!😤 Viac neodpisali..tomu hovorim prozakaznicky pristup👎

korytnacka1
autor
22. okt 2017

@iwesska tie "peciatky" su kapitola sama o sebe. Jednu taku mame od babky. To ma byt akoze peciatka? Normalne ked kupim malu detsku peciatku/ razitko tak to ma maly vrchacik a da sa aj tlacit ale toto...to je co? To peciatka neni

korytnacka1
autor
22. okt 2017

Vraj peciatka ?!

korytnacka1
autor
22. okt 2017

Takto vyzera detska peciatka, nie co "rozdavala" Billa

korytnacka1
autor
22. okt 2017

@iwesska ak chcete tu "peciatku" Cars mozem Vam ju poslat. Maly sa s tym nehra.