Ako dlho trvá aktivácia mágia?

pink_lady
25. nov 2010

ahojte, chcem sa spytat, ak je tu niekto, kto ma doma magio...za kolko mu to t-com aktivoval od objednania sluzby? Nemyslim kedy prisli veci ako magio box a router, ale kedy uz bola sluzba aktivovana? diky za odpovede, ja mam totiz magio internet ale minuly utorok som si poziadala i o magio tv - cenovo to vyjde vyhodnejsie. Uz v piatok mi prisli magio box a router, s tym ze s instalaciou mam pockat na aktivacnu sms...tak reku ze ako dlho sa nacakam 😝

dakota14
25. feb 2011

ahoj my sme si tak isto objednali magio cez optiku 10 februára domov nám to došlo 22. februára a aktivačná sms prišla dnes takže tri dni im to trvalo a programy načítalo ale po 2-5 sekundách sa vždy zaseknú tak som hneď volala technickú podporu som zvedavá aké to bude či s tým budú problémy že či sme dobre spravili keď sme si to dali

z_d_e_n_a
25. feb 2011

aktivácia trvala 7 dní, ale aktivačnú smsku nám neposlali 😖 čiže až na deviati deň sme sa dozvedeli, že už dva dni sme zapojení 🙄

poleva
6. mar 2012

neviete poradiť? magio má akciu že od 1.3 - 30.4 je zdarma detský program,treba reštartovať magio ale aj tak mi to 😒 k nenabehlo

mata2
6. mar 2012

aky detsky program je zadarmo?nam nic nove venabehlo.. 🙄

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dakota14
7. mar 2022

@natalia0902 ďakujem mame optiku aj na internete už ide všetko ako ma len ma troska sklamalo ze sme si dali nahrávanie na virtuálny disk a nedá sa tam nastaviť ze uložiť to nahraté ako kedysi a moc sa tam toho nezmesti ale inak ok všetko

pink_lady
autor
7. mar 2022

@natalia0902 dík, ale to som sa pytala 12 rokov vzad

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz