Ako dlho suší vaša sušička prádlo?

martinka30
20. okt 2011

prosim vas ako dlho ma sust susicka? sme kupili susicku zn. hotpoint - ariston. na 8 kg. dala som tam pradlo a susilo mi to skoro 3 hodiny vybrala som ho bolo horuce a nedosusene: cim to je? asi to neviem nstavit.alebo som zle kupila nestala vela ale ma asi aj vysoku spotrebu.4,48kw.zozralo to aj tolko co som pozerala na odinach. no to teda dakujem. Poprosila by som vas o radu diky 😒

lin123
22. okt 2011

@martinka30 ahoj, mozno si dala do susicky prilis vela pradla.
Ja ma inu susicku, je spojena s prackou, mam ju na 5 kg ale podla navodu tam mozem dat max. 2.5 kg pradla ak chcem susit.

martinka30
autor
19. apr 2012

@lin123 jeee az teraz som si vsimla tvoj odpoved. 😉 uz som za tu dobu prisla na to susim sice len ked prsi... da sa ked dam z jednej pracky susi cca 1,5hod. si to samo nastavi kolko ma susit dokonca ked len dosusam iba 10 minut. uteraky nesusim lebo su moc makke . A odkedy mame susicku, celu zimu sme nemali mokre steny takze super koli tomu sme to kupovali. pekny vecer 😎

penelope1
31. okt 2012

Tak mne susicka susi max. 2 hodiny pri 8kg pradla a pradlo je potom suché.. Som si susickou spokojna. Stala síce veľa, ale nema vysokú spotrebu elektriky. Je to okolo 1,5kw

janinah
31. okt 2012

@penelope1 akú presne máš sušičku? lebo idem kúpiť a neviem ešte akú...dík

penelope1
1. nov 2012

@janinah my sme kúpili bosch WTY88780 EU. Ona vždy, ked dám susit pradlo, tak mi ukáže, niekedy čas susenia aj vyše 2 hodín,ale senzory vždy vyhodnotili, že pradlo je už sú suche skôr, tak susila len do dvoch hodín 😉 a samozrejme ked dáš ine programy (aj podľa toho aky materiál susis),tak to máš skôr suche... A to my máme pracku 1000 otackovu. Ak ti pracka zmyka na 1200 otáčkach, tak to budes mat ešte rýchlejšie vysusene 😉

katka8855
5. okt 2015

@martinka30 mozem sa spytat, aku pracku so susickou mate? teraz riesime dilemu, lebo nam vypovedala pracka ci kupit samostatnu pracku alebo 2v1 so susickou. dakujem

martinka30
autor
5. okt 2015

@katka8855 ahoj urcite nekupuj spolu to nesusi ked tak kazde zvlast. mam ju uz 4 roky a staci kupili sme lacnu hotpoint ariston indesit. hlavne co najmenej programov aby mala aj tak pouzivam len jeden. pradlo vysusi podla toho kolko ho tam je jedna pracka tak 1hod. niekedy aj menej . bavlnu susi dlhsie a nie je uplne sucha.to sa mi nepaci ale nevadi. a odstupom casu ako ani pradlo sa mi nepaci z nej je moc makke teke ako keby vytahane divne. pouzivam len v zime ked je skaredo alebo prsi. ale kupovali sme ju preto aby nam neplesneli steny a to pmohlo teda na 100 percent. takze tak..
a este pracku 2v1 nekupuj to pere a susi aj 6 hodin a zere vela elektriny