Ako dlho si vaše deti zvykali na škôlku?

katka503
30. aug 2019

Ahojte mamičky,
v pondelok ide môj syn prvý krát do škôlky,je to malý mamičkár v kolektíve sa moc hrať nechce,ako dlho si zvykali vaše detičky na škôlku a dávali ste ich hneď na celý deň??
Ďakujem za odpovede

candii
30. aug 2019

Nie. Na 4h, s mojím boli celkom problémy, nevedel poriadne rozprávať, odpovedať na otázky, nechcel jesť, pocikaval sa..

zooeynka
30. aug 2019

Prve dva dni dobre, treti den od rana rev. Za 3 mesiace sa to zlepsilo. Najprv chodila na pol dna, ale paradoxne to lepsie zvladala odkedy tam spavat zacala.

evittam
30. aug 2019

@katka503 Od začiatku cely den. Ziadny problem-mama cau a pusa. Potom neskor niekedy rano plac ze chce ist so mnou do prace.😀😉

sapetka
30. aug 2019

Moj zacal min tyzden. Bude chodit len na poldna. Prve dva dni sme prisli na hodinku pohral sa dobre bolo. Potom sme to zacali stupnovat odisla som na 15min (plakal celych 15min)druhy den na hodinku a v piatok bol uz dve hodky sam. Trosku si poplakal ale potom uz bolo dobre a hral sa. Dnes uz prisiel aj naranajky do skolky(no mrncal lebo chcdl aby som bola s nim pri nom)ae som ho posadila vybrala mu jedlo dala na tanierik a papal. Povedala som mu ze po neho pridem ako vzdy a nech sa zatial pohra😊a boll dobre🤗

dzulli1980
30. aug 2019

Naša od začiatku na celý deň ... bez problémov ... ani domov nechcela chodiť ... ja som to zvládala horšie, som týždeň revala každé ráno, keď som ju tam nechala, susedia sa na mne dobre bavili, no hanba 🙂
@katka503

katka503
autor
31. aug 2019

@candii z tohto mám aj ja stres

katka503
autor
31. aug 2019

Ďakujem vám,už dlho nespím z toho ako bude😀 a svokra mi ešte pridáva,že on dostane panický záchvat a takto ma ona ukludňuje😒,ale vravím si zlvádli iní,zvládneme aj my,postupne.

eliska13
31. aug 2019

@katka503 zvykaj ho pomaličky určite nie celý den, rozprávajte sa čo tam budú deti robiť....sú deti, ktoré si nezvyknú nikdy akceptujú, že tam musia chodiť, ale netešia sa

veronikaszabova
31. aug 2019

@katka503 tiez mame doma mamickara 🙂 ma 5 rokov a teraz ide 3ti rok do skolky - iba doobeda. Viac by nedal 🙂 🙂 ;)

katka503
autor
1. sep 2019

@veronikaszabova a co práca?ja chcem od oktobra nastupit,no nic zariadim sa podla dietata

sapetka
1. sep 2019

@katka503 jasne ze zvladnete, dieta potrebuje kolektiv . Hlavne bud ty v pohode lebo inak nebude ani dieta..

veronikaszabova
1. sep 2019

@katka503 doteraz som pracovala z domu pre jednu firmu. To bolo take prilepsenie na neustale vylety pre mna a decka 🙂
Inak muz zarobi dost nadstandartne. Do prace nemusim, ale nudila by som sa. 🙂

katka503
autor
1. sep 2019

@veronikaszabova jasne v tomto pripade je to ine😀