Ako dať nenápadne darčeky pod stromček?

25. nov 2023

Slobodne mamicky, co ste s detmi same na Vianoce ako riesite darceky ? Deti maju do 6rokov.
Predtym sme ich popri veceri nenapadne dali pod stromcek ,ale co teraz ked som sama ?😞
K rodine nevieme ist , dat ich rano? A musia pockat do vecera alebo ako?
Dakujem za rady

guudy
25. nov 2023

My sme si zaviedli tradiciu, ze kym poobede spali, tak sme dali darceky pod stromcek. A aby mali dostatok casu sa hrat po rozbaleni, tak sme najprv vzdy isli rozbalit a vecera az potom niekedy. Malinka vyhoda je aj denne svetlo na fotenie pri rozbalovani😅

lucka_ke
25. nov 2023

kľudne ráno keď sa zobudia

zuzubb007
25. nov 2023

Daj ich do detskej hrat a za 2 minuty das darceky a je po probleme, ked boli mali dala som cez obedny spanok a pockali do vecera

thereisabear
25. nov 2023

Nevydržia v izbe minútu pozerať, či nejde Ježiško? Ty si odbehneš "po nieco".

dusankomoj
25. nov 2023

Ak ich dáš ráno a celý deň by na ne mali čakať,to by bolo hrozné! Ja by som ich po večeri nahnala osprchovať,obliecť vianočné pyžamká a času budeš mať dosť dať darčeky.

autor
25. nov 2023

Dakujem za rekacie😊 no problem je ze byt neni velky , poculi by sustanie …
Ale super napad je vecera - a kupat sa 😅 to by som mohla tak spravit to ma nejak nenapadlo s tou sprchou, super dakujem.

autor
25. nov 2023

@dusankomoj sak toto rano vidiet darceky a nemoct ich rozbalit😵‍💫

jumama
25. nov 2023

Nachystaj si ich do nejakej tasky, a ked sa nedivaju, daj, a keby ta pristihnu, povedz, ze Jezisko tam asi nechal tu tasku a musel sa ponahlad dalej, ze ma toho vela - ze ich spolu date pod stromcek... Tu tasku taku nakupnu, co mavaju trebars v DMke a pod. Aby ju nespoznali ako vasu... 🙂

autor
25. nov 2023

@jumama aj to je super napad 👌🏻👌🏻👌🏻 😊

dusankomoj
25. nov 2023

Mám doma 6r a viem,že keby to bolo u nás, tak už o 9hod by ma určite kleplo. A ešte dve deti!

autor
25. nov 2023

@jumama alebo do tasky-skrina-ked bude vecera odbehnem cikat , radio v kuchyni hlasnejsie a sup pod stromcek

Ah hned som kreativnejsia vdaka vam😂

h2
25. nov 2023

My sme vždy mali darčeky schované v úložnom priestore sedačky, hneď vedľa stromčeka. Odtiaľ sa to dalo bleskovo vybrať, kým syn odbehol niekam, kam sme ho pod nejakou zámienkou poslali. Ak sa bojíš, že urobíš hluk, tak treba hlasnejšie pustiť vianočné pesničky.

luckajozko21
25. nov 2023

Fixky a do vane/sprchy nech nakreslia vianocnu vyzdobu.... Bude podozrivo chybat 'zelena' a mamina ju pojde rychlo pohladat. Pustis na hlas koledy a nech sa realizuju :D (Len teda nemam overene ktora fixa potom v pohode zide aj dolu :D). U nasej babky decka kazdy rok kreslia na okna takou tou kridovou fixou co sa nou pisu menucka v restauraciach

autor
25. nov 2023

@h2 😊
@luckajozko21 😂😂😊 aj to je fajn napad alebo len uteraky nebudu v kupelni😂👌🏻

miggy
25. nov 2023

Ja som ich minulý rok mala na balkóne v maxi taške (záves zatiahnutý, von tma). Po večeri som poslala dcéru pozrieť na okno, či už nevidno Ježiška a rýchlo som len tu celú tašku dala k stromčeku, zopár som vybrala. A šla za dcérou. Vôbec jej nevadilo, že darčeky sú v taške, lebo predsa "ako inak by to Ježiško postihal?";)

msnesquik
25. nov 2023

My sme sa vzdy isli sprchovat, jeden rodic bol s nami a druhy daval darceky pod stromcek, na obyvacke boli ptm uz zatvorene dvere...ale ked zvladnu byt chvilku vo vani sami, tak by som pre nieco skocila, ale realne to doniesla, ja neviem, pyzamo, uterak, a rychlo tam darceky naskladala

deniska2706
25. nov 2023

My to robíme tak že po večeri idu deti s dedkom vyhodiť kosti od ryby aby vnútri nesmrdeli 😂😂 a ja s maminou mame pár minút nato rýchlo hodiť darčeky pod stromček a tváriť sa prekvapene keď sa deti vrátia z vonka 😂

deniska2706
25. nov 2023

Aha až teraz čítam že si s deťmi sama
No tak ja by som pustila nahlas vianočné pesničky a deti poslala vykúkať ježiška do vedľajšej izby a zatiaľ by som darčeky rýchlo šupla pod stromček
Alebo nemáte náhodou super susedov ?? Naše deti sa zvyknú pýtať staručkej susedky cez chodbu či aj u nej už bol ježiško, vždy im dala salonku😁 a tam máš tiež minútku podsunuť darčeky pod stromček. A asi 3 roky nám vždy sused zvonil so zvončekmi pri dverách a to bolo znamenie pre deti že jezisko už prišiel 😁

zuzinka888
25. nov 2023

Ja davam darceky do obyvacky do sedacky- po vecery ideme zapalit prskalky a zasvietit baterkou na oblohu... a ja vzdy nieco zabudnem- bud zapaly, iny rok ciapky, dalsi mobil......a za tie 3 sekundy nahadzem darceky pod stromcek.

medda_beda
25. nov 2023

U nás keď som bola malá tak 24 večera a 25 ráno darčeky.
Tak som bola naučená, neriešila som to.

buba183
25. nov 2023

Dat do tašky. Pred večerou do kúpeľne. Učesat úprava atď. Mama odišla pre niečo dala pod stromček darčeky. Potom zazvonila na zvonček a jupi bol tu Ježiško.

autor
25. nov 2023

Dakujem zienky 😊😊 vdaka vam mam dost napadov ste super

cimage
25. nov 2023

My sme raz dali darceky pod stromcek uz rano a syn 3r chodil okolo a vobec si ich nevsimol 🙈. My ale nedavame 20darcekov, ale aj tak tam mal velky balik s tatrou a nic. Teraz davame pred vecerou ked je zhon s pripravami vecere. Daj im prestriet stol, zlozit servitky a zatial odbehni.

matka1961
25. nov 2023

My sme minulý rok dcérke povedali že keď ježiško príde nech je čistá a voňavá, nech sa okupe🙂 tak kým ona sa bavká chvíľu vo vani my rýchlo dáme pod stromček a je to :D tento rok sa tam sama pýta, že či sa pôjde kúpať predtým ako príde ježiško :D (vek 5 )

minka201
25. nov 2023

Môžeš im pustiť krátku rozprávku alebo video a poriadne pridať zvuk 😉🎄🎁

nixie144
26. nov 2023

My bývame na bytovke, a keď bola dcéra malá, poprosila som susedu, aby dala darčeky pod stromček. My sme išli jesť do kuchyne, zstvorili sme dvere, aby Ježiško mohol prísť, prezvonila som ju a ona ich priniesla a dala pod stromček a zase odišla potichu. Dlho nevedela , ako sa darčeky objavili pod stromčekom 🎄🎁

autor
26. nov 2023

@nixie144 ake mile😊

autor
26. nov 2023

@matka1961 no urobim to aj ja tak s tou vanou 🤗

tamitamitami
26. nov 2023

Môžeš ich dať aj pred dvere a povedať že si niekoho počula zvoniť, pôjdete spolu otvoriť a tam budú darčeky.

katkaseiner
21. dec 2023

necitam komentare ale chodime kazdy rok zobrat nasim kolace a vtedy muz vyklada darceky pod stromcek. Dcera uz vie o co ide a hra moju hru a syn zakazdym pride na to ze je to divne ze jezisko chodi vzdy akurat vtedy ked my ideme k babine 😁. S babinou sme samozrejme vzdy dohodnute, lebo ved za hodinu ci dve prichadzaju k nam na stedru veceru ale co ak by si chceli dat kolace uz pred tym 😆😆🙈