Ako dať darčeky pod stromček, aby si to deti nevšimli?

zajo79
23. dec 2010

Viete poradit, ako dat darceky pod stromcek, aby si to deti nevsimli? doteraz sme mali vianoce u svokry, zajtra prvy krat doma, sa vytesujeme. A zaroven rozmyslat, ako to vymysliet..starsi synacik uz je upodozrievavy.... 😅 😀

a este mali detajl..mame spojenu obyvacku s jedalnou kde budeme papat.

minitrouble
23. dec 2010

@zajo79 posli decka nech idu pozerat jeziska na balkon s tatom a ty zatial supnes darceky pod strom 😝 😅 tak to robila moja mama pokial si dobre pamatam 😀 😀

egyptanka
23. dec 2010

@zajo79 no neviem, asi mat ich nachystane v pohotovosti a po jedle si ist s nimi umyt ruky do kupelky a zavriet za sebou dvere a zatial manzel naznasa darceky.

tintinka
23. dec 2010

my budeme vecerat pri stromceku a potom pojde jeden z nas s detmi do izby pozerat z okna ci nejde jezisko a zatial ten druhy da darceky pod stromcek 😉

mihouk
23. dec 2010

@zajo79 My sme mali tradiciu umyvania si ruk v minciach, aby sme mali bohaty rok. Vzdy nas mama podporovala aby sme si co najdlhsie umyvali ruky a zatial tatko podaval darceky pod stromcek. Funguje to stale na mojom synovcovi, tak ich teda "uprac" do kupelne. 😀

zajo79
autor
23. dec 2010

este mam v zalohe prskavky.. len si to musim dnes neako nachystat, aby som to rychlo vsetko stihla podavat pod strom.

bambusko
23. dec 2010

my mame osvedceny taky postup, ze sa ideme obliect do sviatocneho - vsetci, kym pomaham detom, drahy sa vytrati, supne dary pod strom - su nachystane v zamknutej skrinke hned pri nom, a ked prideme na veceru, tak uz tam darceky su. tiez mame jedalen spojenu s obyvackou, takze deti ich hned zbadaju a deti maju radost, kym sa najeme, strasne sa tesia, co tam najdu 🙂 a cibria si trpezlivost 😉 neboli ani raz protesty, ze najprv darceky, skor je to motivacia na nevymyslanie pri jedle

zajo79
autor
23. dec 2010

@bambusko a to je dobry napad!! mame obyvacku z jedalnou predelenu kniznicou z jednej strany, za tym je sedacka a za tym strom... takze vidiet to nebudu. 😵

evinkal
23. dec 2010

ja zvyknem malého poslať sa umyť,pri príchode ježiška musíš byť čistý a voňavý-to mu vravievam,ale bohužiaľ prišiel nato,že ježiško je mama

majkaa
23. dec 2010

ahojte neviete poradit nejaku dobru komedialnu cesku alebo slovensku rozpravku?

gretkab
23. dec 2010

My ked dojeme, tak ideme obliect deti do bund a pustat von ohnostroj, aby nas Jezisko nasiel (ze kde nam ma priniest darceky). A kym je manzel s detmi vonku a pustaju ohnostroj a vyzeraju Jeziska, v pohode stihneme darceky pod stromcek poprenasat.

adamikovalucia
23. dec 2010

ahojte, my máme ten istý problém- spojená obývačka s jedálnou, bývame v rod. dome od septembra a ešte nemáme dvere, aj my sme sa chodievali umývať ale teraz? neviem čo vymyslíme... páči sa mi púsťanie ohnostroja, ale ešte uvidíme 🙂 tak všetkým prajem pekné sviatky 😵

ela2710
26. dec 2010

@zajo79 awojky, moja mamina nas vzdy vzala do detskej a kukali sme von oknom na nebo, ze ci uz ide jezisko, vzdy sme videlo nieco blikat tak sme boli velmi stastne (dnes uz viem, ze to boli lietadla) =D uz ti pisem asi neskoro, ale aj pre buducnost, ako si to vyriesila?

zajo79
autor
26. dec 2010

sa kupali, besnili sa, tak nestihli zaregistrovat, ze kedy sa mama vytratila dat darceky pod strom.. 😀 a z vane obliect a rovno k stolu. takze nevideli pod stromcek

zzuzzik
8. jan 2011

no my ked sme boli male tak darceky pod stromcek nam davali susedia 😀 mali od nas klucik, teta bola s mamou dohodnuta na znamenie myslim ze zapla svetlo a bolo .....este aj zazvonila na zvoncek pod stromcekom a vsetci sme sedeli v kuchyni a jedli veceru, chuda moja sestra az do 11 rokov tomu verila 😀 😀 😀 bolo to mile, proste nedalo sa to zistit 😵

miika
12. jan 2011

deti idu s tatinom von - vyzerat jeziska, ci trafi do komina... potom tatino dostanem smsku, ze "uz" a vratia sa domov - nechame otvorene dvere od krbu, darceky su pod stromcekom a tak. Ale viete co je pruser? ze zacal chodit do skoly a nejaky tretiak mu povedal, ze on pristihol minuly rok rodicov ako davaju pod stromcek darceky a tym padom ziaden jezisko nie je a darceky kupuju rodicia. Tak a mali sme riadny problem ako to vysvetlit ze to nie je pravda... Myslim si ze najstarsi syn hral "divadielko", aby nam to neskazil, ale myslel si svoje... Takze vsetko je len docasu...

eliana
15. jan 2011

no podla mna je 7 rocny uz dost velky aby vedel pravdu,ja som detom nikdy nehovorila ze to nosi jezisko,ci ktokolvek iny,to sa dozvedeli inde a verili tomu ale pri prvej pochybnosti som povedalaze jasne ze to my kupujeme. neviem mne to pripadalo take klamanie,nevedela som to.kym sa nepytali tak ok,ale akonahle sa spytali sli sme s pravdou von,strasi bol asi prvak a druhy predskolak,dcera mala 4 ta nas nejak nevnimala,stale verila ze to jezisko.ja som si pamatala z detstva sklamania kazdy rok ze som nedostala co som chcela,ja som v tom case chcela babiky ake ani v obchode nemali,bol este komunizmus a nebol taky vyber no moja fantazia si cosi utvorila,taku babu aku som vzdy chcela som dostala az ako 21 rocna :o)) od manzela. a nie sme na tom financne tak aby sme detom splnili priania ako lego za 100 eur ale oni si mysleli ze ved jezisko vie vsetko tak dostanu co chcu a ja som nechcela aby zazivali take sklamania ako ja a to moji rodicia chudobni neboli,darceky boli pekne ale nie presne tie co ja som si vymyslela.preto som bola rada ked sa moje deti dozvedeli pravdu a vedeli ze dostanu len to, na co mame financne.a nezda sami ze by im to cosi z vianoc ubralo,prave naopak

andrejo
24. jan 2011

@zajo79 asi uz neskoro ale predsa. My chodime vzdy von zapalit prskavku a sviecku aby k nam jezisko trafil. No a medzi tym jeden z nas ide na wc. Ked zijdeme dole s deckami tak ten co vyjde z wc pouklada darceky a dojde von tiez. Tak si asi 3-5 minutiek popozerame ako je vonku a ako horia sviecky a ci vidime hviezdy a tak .. no a potom uz ideme dnu 🙂