Ako cítite váš prsteň na ruke?

25. máj 2024

Možno zvláštna otázka, no ako cítite váš prsteň na ruke? Vysvetlím : ja som zvyknutá si všetko kupovať väčšie "pre istotu". Mala som prsteň ktorý som stratila, ten mi bol trošku väčší, vedela som si ho dať na prstenik aj prostredník. Teraz mám nový prsteň, o jednu veľkosť menší ako ten predtým. Avšak mám stále pocit že ho "cítim" na prste. Neviem či je to len nezvyk za tých pár mesiacov bez prsteňa alebo mi je malý? Ak by bol jeden väčší druhý menší, ktorý je lepšie si vziať ?

ssimusska
25. máj 2024

pre mňa bol nezvyk nosiť prsteň, asi 3 dni mi na prste “vadil”, teraz už ani neviem že tam vôbec je. Ja by som ti odporučila si odmerať prst a podľa toho vyberať veľkosť.

sissy27
25. máj 2024

Ja svoje prstene citim, ale nie v zmysle, ze by mi vadili, len viem, ze tam su. Ak ich obcas nemam, tak mi to vadi.

magimi
25. máj 2024

Tak mne by vadil ten pocit, že mi je voľný. Stále by som ho kontrolovala, či sa mi nezosmykuje. Ak ti sedí presne, pričom ho nemusíš na prst nasilu rvať, tak tak to má byť. Okrem toho prst sa ti pod prsteňom trochu stensi a bude ti za chvíľku voľnejší

autor
25. máj 2024

@magimi tak viem ho takym kyvavim pohybom dostať von, predtým som mala veľkosť 52 a tento je 51 asi

zuzanna33
25. máj 2024

Mi sme kupovali obrúčky keď som bola tehotná strašne som bola zavodnena ale je to 9rokov a nedala som ho z ruky a pritom som mala strašne zlý pocit že ho stratím alebo nedám dolu keďže aj v lete mám opuchnuté končatiny (zabúdam piť vodu) tak len počkám a prst na ktorom je prsteň je v pohode. Musím s ním vedieť otáčať ale nehrozí že by som ho stratila napríklad v zime . No sranda je že iné prstene nemôžem mať z akéhokoľvek kovu neznesiem ich na ruke asi sa časom prispôsobil