Ako často si meníte podprsenku?

20. okt 2021

Cauky. Ako casto do tyzdna si menite podprdu? Kazdy den, kazdy druhy?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka81
20. okt 2021

Je to spodne pradlo a tym padom kazdy den 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
20. okt 2021

Ja som na materskej a tiež doma nenosím, ak idem von na dvor čosi porobiť tak si na tú chvíľu dám a potom zas vyzlečiem 🙈 takže jedna mi vydá aj na týždeň takto po kúskoch.
Keď som chodila do práce tak cca každý druhý deň som menila, cez leto každý deň.

cimage
20. okt 2021

Momentalne na materskej vobec nenosim, len sportove. Ked som chodila do prace, tak som si davala kazde rano podla oblecenia. Po prichode domov som si ju dala dole.

mackamizjedlaskrec
20. okt 2021

Ja kazdy 1 alebo 2 ako kedy Nevidim dovod dat ju prat ked som ju mala nasebe 2 hodiny v meste .Ale mormalne cez pracovny den tak hej uz mi prode spinava poobtierany deodorant .A baby co maju velke tak urcite sa potia aj podnimi tak hej je to spodne pradlo takze tiez som zastancom ze kazdy den nove .

hederamonstera
20. okt 2021

Tak ja tu radsej nenapisem, bo budem za humusacku😂

janinque
20. okt 2021

@hederamonstera no aj ja ako tak citam...

hederamonstera
20. okt 2021

@janinque 😂 ale zasa som sa nieco nove dozvedela, dam si na to pozor…ale najprv musim dokupit nejake😂😂

kika_r
20. okt 2021

@hederamonstera
@janinque podobne dievčatá 😂😂

leskovael
20. okt 2021

Nenosím a tak nemám túto dilemu 😂

simca06022011
20. okt 2021

Urcite nebudem 50+eur podprsenky denne prat 😂 čiže podľa potreby... A nie nepotim sa. Doma nosim ine, tie periem hocijako, na sport športové tie idú tiez do prania hned, ale riadne podprsenky menej. Max. Raz za týždeň - podľa toho kolko sa nosili.

bluka2
20. okt 2021

Ide do prania, keď už nemám pocit, že nevonia sviežo ako vyprana...čiže v týchto geografických dĺžkach tak raz za týždeň odkedy netečie mlieko. Nesmrdi nikdy. V trópoch každý deň alebo max. každý druhý deň. Niekedy tam možno aj dve za deň. Ale jasne, iné je to zrejme, keď má človek viac kg a poti sa v zahyboch...

lucia851
20. okt 2021

Doma nenosím vôbec a keď idem von tak ju mením asi každý tretí ci štvrtý deň

jaskolka
20. okt 2021

Doma tetaz nosím dojčenské, to aj dva krát denne menim😁,keďže od mlieka sú. Predtým som denne menila, ale nemám extra drahé podprsenky.A doma som nenosia vôbec, len vonku a do prace.

mauduska
20. okt 2021

no ja mám podprsenky dve.. a periem ich fakt málo. Ale nosím ich len keď som von v robote alebo v škole, doma takmer nikdy.
Podľa mňa argument že "je to spodné prádlo, takže denne" je úplná blbosť. Veď podprda za normálnych okolností ani nesmrdí (ponožky), ani na nej nie je všelijaký sajrajd čo cez deň vylúčiš (gaťky).. Tak načo. Ja to vnímam ako tričko a to periem väčšinou až keď si ho zakydám. Ale nepotím sa skoro vôbec, to je pravda.

lasona
20. okt 2021

Maximálne dva dni po sebe si vezmem podprdu, potom ide do prania.

vanda323
20. okt 2021

@hederamonstera Nooo daaaj 😄😄😄😄😄

hederamonstera
20. okt 2021

@vanda323 mam to presne ako @mauduska😂 sice mam v skrini asi este 3, ktore som nikdy nenosila, lebo tie dve su moje favoritky - pohodlne. Kazda mame taku😁😁

vanda323
20. okt 2021

@hederamonstera Jasneeeee ja mám tiež viac a stále nosím len 3 dookola z Bonprix 😄😄😄😄

dadis
20. okt 2021

Ja podla toho aku...sportovu po hodine behu alebo cvicenia davam prat, ale to mam vzdy spotenu... taku casual, asi cca po 2 celodennych noseniach, tiez si myslim, ze to nie su ako nohavicky, ci ponozky. Ked bol lockdown a ja na HO, tak som si ju davala iba do obchodu a to mi vydrzala jedna aj tyzden 😆😆😆

nevenka
20. okt 2021

@hederamonstera no, v mojej velkosti nestoja 10 eciek, takze tiez nemenim tak casto. Neskocim do obchodu a nekupim 7 ks po 60 eur 😅 a tiez neperiem kazdy den 🤔. Takzeeee, tiez som humusacka 🤣

kkovacovak
20. okt 2021

Mám ich viac a striedam podľa oblečenia. Určite mi nevadí dať si jednu viac x po sebe veď to nie sú nohavičky 🤦‍♀️ nenosím podprsenku na riti. Nemám ich za 20€ aby som ich zakaždým ničila praním keďže drahšie periem v rukách. Ale záleží na tom kto sa ako potí, aké má zamestnanie atď. Ja sa nepotím a mám sedavé zamestnanie takže nemám dôvod často meniť. Mne príde zvláštne meniť si ju každý deň veď som čistá 🤷‍♀️

martinka13
21. okt 2021

Pridávam sa k "humusáčkam" 😀. Mením po týždni, na doma nosím ale inú, pohodlnejšie.

veronikaszabova
21. okt 2021

Kazdy den

henrietkatr
21. okt 2021

Ale zienky, ved vieme ako to mame, niekedy zabudneme inokedy sa nam nechce hladat v suflikoch 🙂 Takze ano menime casto aj nemenime 🙂 Ziadne humusacky nie sme 🙂

zuzubb007
21. okt 2021

Ja budem asi tiez humusacka, ked nemenim kazdy den, inac ked menite podprdu kazdy den tak aj rifle by ste mali prat po jednom pouziti :D

0silvia0
21. okt 2021

@zuzubb007 veru, v tejto korona dobe aj vetrovku🤪
Mozno to niekto aj tak robi, ze sa cely vyzlecie a vsetko do pracky, len asi je to dost neekologicke a neekonomicke...

babalenka
21. okt 2021

Tak raz za štyri dni aj to keď som doma tak si nedávam a keď niekto príde na návštevu tak si dám mikinu na seba 😁.tak mám cca 10 podprseniek ale zas v takomto období nemenim často.Ponozky a nohavičky každé ráno čisté vlastne ti všetci v domácnosti menia .Ešte cez leto skrátim tak na tri dni nosenia .Spodné prádlo perem raz za týžden vyslovene len spodné prádlo .

hederamonstera
21. okt 2021

@zuzubb007 poznam aj takych :D