Ako často sa venčí čivava?

7. jan 2024

Ahojte, ako často treba chodiť na venčenie s civavou.
Nie mini.
Dakujem

viestta
7. jan 2024

Vzdy ked potrebuje. So steniatkom zakazdym ked sa zobudi, ked sa nauci vykonavat potrebu len vonku, tak menej casto. V tomto nie je ziadny rozdiel medzi civavou a bernardinom

pribinak
7. jan 2024

Tak aspoň 3x denne, však aj keď je to kilova civava tak potrebuje cikat a kakat a nejakú socializáciu

wishes
7. jan 2024

ja chodim cca kazde 4 hodiny… v noci tesne pred spanim a obcas sa zobudi a pyta sa….. a aj rano prve co urobim je to, ze ona sa ide vencit a nie ja….

nika523
7. jan 2024

My chodíme so psom 4x denne ale je už dospelý, so šteniatkom treba viackrát a je fakt jedno aká je to rasa

deedaa
7. jan 2024

Či čivava, či doga - stále je to pes. So šteniatkom po hraní, jedení, spaní. Potom postupne predlžovať. S dospelým psom podľa potreby. Najlepšie nastaviť pevný režim a toho sa držať, prospeje to aj psovi. Tak 4x denne je ok.

biglovemom
7. jan 2024

Ako mini civava z mnozky potrebuje menej chodit von ako niemini civava ? 😵‍💫
Kazdy pes aspon 3x denne .
A ak je to stendo uz kocky hore vysvetlili

minenkak
7. jan 2024

Presne tak často ako doga

basulaak
7. jan 2024

Casto. Ako s kazdym psom.

lenka.25
8. jan 2024

No to nie je pravda , že je jedno aký je to pes . Ja mám yorka a v takomto počasí ho viac ako 3x denne nedostanem von a aj keď s ňou idem viackrát , tak iba stojí na jednom mieste na troch nohách a ani sa nepohne 😂 . Moja radšej celý deň neje a nepije, len aby nemusela ísť von .

mk1111111111
8. jan 2024

@lenka.25 to poznam, prsi, fuci, zima, ni krok 😬🤣 vezmem na ruky, prejdem 500m, polozim a neboooj, taka strela domov, pomedzi to spravi, co treba, lebo ved, ked uz musi slapat spat, nech to ma aj nejaky ucel, nebude drat nozky nadarmo 😤🤣

lenka.25
8. jan 2024

@mk1111111111 presne tak to aj u nás funguje 😂

drahusa333
9. jan 2024

Nasa v lete aj 5-6x do dna chce ist von, teraz v zime chodime 1-2x.nema rada zimu..rano ju vonku nedostanem, poobede ju z domu taham nasilu, alebo odnesiem cim dalej od domu, a tam zacina vencenie....ked je velka zima, rychlo sa vykaka a taha sa smerom domov, krochka ako sa jej zle dycha chladny vzduch😆ked je prijemne, ma rada dlhsie prechadzky, zvesela si cupita....vnutri ma podlozku kde chodi rano, pripadne cez den ked je sama doma