Ako bude na mne vyzerať tetovanie?

labela76
2. jan 2021

Ahojte uvažujem nad tým potetovat si cely rukáv len neviem ako by to na mne vypadalo. Neviete náhodou či nie je možnosť vyskúšať si jednorazovu predlohu, nejakú nálepku alebo podobne?

sisa_s
2. jan 2021

Skus toto: https://www.docasne-tattoo.sk

Pripadne nejaky tater ti tvoj vzor prekresli na foliu a nalepi na teba, tak to robia bezne aj pred finalnym tetovanim, v tejto situacii ale zlozitejsie riesenie

lubiss
2. jan 2021

moj muz si objednal take jednorazove z aliexpresu za par centov tiez ze jako to bude vypadat cele rameno vlastne..tetovanie bolo pekne kvalitne ale nehodilo sa mu to :D cize asi takto bysom to riesila

jaja20
2. jan 2021

@labela76 Múdre od teba,že to chceš najprv vyskúšať " na nečisto ",lebo také rozsiahle tetovanie by sa v budúcnosti veľmi ťažko odstraňovalo...
Ja osobne mám 3 tetovania,ale na takých miestach,že sa mi dajú zakryť oblečením,a keď nechcem,nikto ich nevidí. Prvé som si dala urobiť v 18,ale už vtedy som myslela na to,aby mi nesposobovalo problém napr.v práci alebo keď budem stará tetuška na dôchodku so zošuverenou pokožkou🙂

nikanikk
2. jan 2021

Skor nez ta zacnu tetovat, nalepia ti vzor na ruku a budes vediet ci sa ti to paci alebo nie.