Ako a čím čistíte digestor?

veminka
25. sep 2011

Chcela by som sa opýtať, ako alebo čím čistite digestor, pretože už to skúšam dlho a stále ho mám fľakatý, a ešte tie filtrové mriežky pretože ich mám mastné, a raz som ich skúšala vyčistiť, akurát som to zhoršila vyzerajú hrozne.
Vďaka za každú radu.

len.petra
25. sep 2011

@veminka ahoj, ja čistím digestor cifom, mastnota ide pekne dolu. Tie mriežky drhnem kefkou a cifom, je pravda, že je to pracné, ale výsledok stojí za to.

veminka
autor
25. sep 2011

@len.petra a ktorý konkrétne používaš? cilit nerez?

len.petra
25. sep 2011

Nepoužívam cilit, ale klasický žltý cif.

eva7780
26. sep 2011

ja tiež používam cif a ide to pekne dolu,aj flaky aj mastnota,čistím to pravidelne,nie na "poslednú chvilu"

annaopialova
26. sep 2011

ahoj objednaj si z amway cistiaci prostriedok na rury vola sa tooven cleaner ostatne sa docitas v navode

veminka
autor
28. sep 2011

@len.petra tak digestor je suprový ale tie mriežky no nič moc stále sú take fľakate :( ďakujem za radu 🙂

damoska
27. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

stačí čistic na nerez-pokial máš nerezový. My máme zabudovaný v pracovnej doske a nie je ho velmi vidno, velmi sa nečisti. Iba z vrchu sa utrie http://www.digestory.eu/digestory-zabudovatelne-do-pracovnej-dosky.xhtml

mtsl
27. máj 2018

Nastriekať a po chvíli utrieť vlhkou hubkou. Ide to super. Mám nerezový digestor. Používam aj na hrnce a rúru. Nedám ho za nič.

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

vyčisti aj digestor? kde sa dá kupit?

lenkag21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz