Akému chrobákovi to patrí?

nikkiandreas
4. júl 2022

Ahojte,
Chcela by som sa vás opýtať, či náhodou neviete akému chrobákovi patrí toto na fotke? Nachádzam to pod posteľou v poslednom čase.
Ďakujem vám za každú odpoveď.

nerya
4. júl 2022

Nebude to ten kobercovy chrobak?keby bola lepšia foto

nikkiandreas
autor
4. júl 2022

@nerya Tu je trošku približená fotka, bohužiaľ mám iba túto jednu foto

nikkiandreas
autor
4. júl 2022

@ckocka ďakujem veľmi pekne ❤️

nerya
4. júl 2022

Držím palce, ja som nasla cca pred mesiacom, bol to masaker 🤦🤦

lenka2813
5. júl 2022

@nikkiandreas aj ja som nasla kozojeda pod postelou...stale raz za cas nejakeho najdeme, som z toho na nervy uz 🙈😃

nerya
5. júl 2022

@lenka2813 nám.sem tam liezol nejaký po posteli, ja som myslela ze zvonku chodia a nejak som neriešila, potom som jeden deň riadila a skoro som sa dogrcala, v spacakoch tieto už suché larvy ich, vo vlne na strikovanie, výplň co mam do plysakov som ani ne kukala, rovno vyhodila a bola som vďačná ze oblečenie som mala vo vzduchotesnych sackoch. Ako vôbec ma nenapadlo ze oni sa takto,, množia,, ja ze sú len vonku. Všetko som potom cítila, vysavala, prala všetko oblečenie co mame, octom cistila 🤦🤦🤷🤷 navyše frajer ma psoriazu a mne padajú vlasy čiže u nás sa mali ako v raji, lebo z neho hrozne koža opadáva 🤦🤦🤦 ale už si dávam bacha 🤣

lenka2813
5. júl 2022

@nerya presne, aj ja som si myslela, ze su to nejake chrobaciky z vonku 🤣🙈...no ked sme robili riadne poriadky a triedili stare veci..tak ma skoro trafil slak, ked som zistila co je to za chrobaka..."schranky" boli vsade v uskladnenych veciach, v plysakoch..vsetko slo prec🤣..dokonca nasu spalnu sme nakomplet prerabali minuly rok a nedavno som nasla larvu na calunenej posteli 😵😰 pritom vysavam a dezinfikujem furt vsetko, aj ulozny priestor pod postelou...uz som chora z nich, neviem odkial sa beru uz🤮🙈

nerya
6. júl 2022

@lenka2813 ja tiež teraz častejšie, a pod pstel som už dala. Len hry v krabiciach a plysaky vo vzduchotesnom sáčku, nie ako predtým ze sklad 🤣🤣 ale mi odľahlo ze neboli aj v skriniach s vecami chvalabohu

nikkiandreas
autor
16. júl 2022

Dievčatá, ďakujem vám všetkým za odpovede, veeeľmi mi pomohli

miriama1234
2. feb 2023

Kto mi povie co je to za čudo mam ho i von na stene aj dome ďakujem za rady

petulka2021
22. apr 2024

Ahoj ako si sa toho zbavila? Ja sa toho neviem zbaviť a už fakt neviem čo s tým