Akej farby sú moderné tento rok vianočne gule?

lara1705
14. nov 2010

Ahojte. Rada by som vedela akej farby moderne tento rok vianočne gule. Minuly rok boli fialove a tento?

murinka
14. nov 2010

ja osobne sa takymito vecami nezaoberam,doma mame kopec novych ktore boli kupovane pred rokom a urcite menit nebudem 😉 ale ja si stromcek ozdobim zlatymi ozdobami 😉

tyra
14. nov 2010

Ahoj lara, aj mna to zaujimalo a u nas v Tal. je tento rok moda kombinacia zlata s fialovou 🙂.

zuzana76
14. nov 2010

ja som zase nasla,ze minuly rok bola in biela farba v kombinacii s kremovou - http://tvnoviny.sk/zeny/vianoce/hitom-vianoc-je...

na tento rok som nic nenasla, ale pre mna je naj - cervena a zlata, slamene ozdoby, na adventny veniec rozmyslam dat kremovu v kombinacii so zlatou

maca793
14. nov 2010

ja ako po iné roky oranžový s červenou deti chcú fialový alebo ružový ale dosť by to stálo všetko kupovať nové a neviem čo by som robila s predošlými guličkami ked ich mám za 3 veľké krabice 😀

latvia
14. nov 2010

ja som zase nasla pre rok 2009
http://tvnoviny.sk/zeny/vianoce/hitom-vianoc-je...
takze co portal to iny nazor 😀
preto mavame stromcek farebny od vymyslu sveta 😉 uplne vsetky farby,rozne ozdoby,tvary, nic nie je "skatulkovane"

ikke
15. nov 2010

hocijakej, hlavne, nech sa pacia tebe a tvojej rodine 😉

na holandskych strankach som nasla pre 2010 ze:
romanticke - siva so zelenou a bielym zlatom
moderne, vzdusne - priesvitna s pastelovou ruzovou a sivou
farebna explozia - co dodat, moze sa vsetko, hlavne nech to potesi tvoje oko 😉
mysteriozna,tepla - fialova, zlata, zelena, ruzova, barokove vzory
a vseobecne vraj farebna paleta pavieho pera 😅

mamutka
15. nov 2010

neriesim, minuly rok sme nakupili take odtiene gastanovej a zlatej s cervenou, vyzeralo to pekne, takze to posluzi este par rokov 🙂 by ma nadobro slahlo, keby som mala kazdy rok menit farbu stromceka podla mody.
ked niekto nema vkus, tak ani farba z katalogu to nespasi, ked vie clovek vkusne vyzdobit, tak aj slamienky a maslicky su krasne 😵