Akého máte operátora?

daniel_12
12. apr 2024

Dobrý večer.
Akého máte operátora? Ste spokojní? Rozmýšľam nad kartou radosť. Čo odporúčate?

Ďakujem

viky2612
12. apr 2024

@daniel_12 tiež akurát rozmýšľam nad radosťou, 20€ za všetko, teraz platim o dosť viac tak by som chcela vedieť ak tu je niekto kto ju má či je spokojný hlavne so signálom

janai1
12. apr 2024

Radosť

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
12. apr 2024

Ja mam tiez radost cca 2m a vravim si len preco som nepresla skor (z telekomu) 🙂

olimuc
13. apr 2024

Radost za 20 € spokojnost … aj s fungovanim mimo SVk

nelca84
13. apr 2024

Radost 👌

anesim
13. apr 2024

Orange- yoxo pausal

nelca84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biankaaaa
13. apr 2024

Tiež mám radosť. Mala som aj Telekom, aj Orange, ale teraz som najspokojnejšia

uctik
6. aug 2024

@daniel_12
Staršia téma a určite si si už vybrali, ale zhrniem najprv pokrytie všetkých operátorov s ktorými mám skúsenosti, za mňa :

1.miesto - Orange ( tiež ak 4ka, keďže si od nich prenajima sieť )

2. Miesto - Telekom

3. Miesto - O2 a teda aj radosť

4ku používam na kredit a volania, ceny sú fajn, a pokrytie tiež dobre, na dáta mám aktuálne radosť, celkom zle pokrytie, ale žiaden operátor ti nedá toľko dát, aj keď pomalšou rýchlostou. 4ka má síce veľa dát ale v sieti Orange má Fup ( spomalenie ) po minútu 20gb ak sa nemylim a nezmenili to + poslednú dobu majú problém zo 4G ktoré často prepína do 2G, ja som to vyriešil 2 sim, a na jednej som si nastavil len režim LTE, a tým pádom mi nedá nič iné len 4G, ale hovorím stále je tam to fup, čiže .... Mám teraz radosť.

Ak niekto naozaj hľadá dobre pokrytie, tak jedine Orange, nad Telekomom by som ani neuvažoval, niežeby som proti nemu niečo mal, ale skúšal som ho, a nemajú tak dobre pokrytie nato, koľko za paušáli pýtajú.