Aké ženy sú príťažlivé?

30. júl 2022

Možno otrepaná otázka,ale stale aktualna..Aké ženy su pritazlive?Kedy je žena zvodná, šarmantná?Proste taká,aby chlap nemusel hľadať vo vztahu inu/ine...Ale čo má hlavne zaujíma.Moze žena spraviť prvý krok čo sa týka,vzťahu,sexu?Nebude to divné?

mirkava
30. júl 2022

Každý muž je iný, páčia sa mu iné ženy.... a tak je to správe... tvoja otázka je tak obšírna, že na nu nie je možné jednoznačne odpovedať.... Takisto aj prvý krok v sexe, vo vzťahu... každý chlap to vníma inakšie...

zuzzuzi909
30. júl 2022

Kazdy to ma inak, rozni chlapi, rozne nazory, to je tazko podla mna takto pisat 🙂

viestta
30. júl 2022

Príťažlivé. Pritazliva môže byť aj žena co v žiadnom parametri nesplna normy na mrasu

pukina
30. júl 2022

kazdy chlap rovnako ako aj zena ma ine preferencie a vkus.. takze tazko tak nejak vseobecne povedat. Ale poviem priklad z mojich cias randenia : mojmu teraz uz manzelovi sa najviac pacilo, ked som bola od zaciatku sama sebou, uvolnena, otvorena a uprimna, ked sme sa vedeli zasmiat a nasli spolocne temy. Potom to islo vsetko nejak same. Ale ako pisem, je to aj o tom, akeho chlapa stretnes, niektori si potrpia viac na fyzicno, ini zase na porozumenie 🙂 ale to uz zistis z toho ako sa sprava dotycny na stretnuti

gladys_07
30. júl 2022

Tak ti poviem, aj Evu Longoriu podviedol muz. Mozes byt najkrajsia najsarmantnejsia zena na svete, ked natrafis na chuja… 🤷‍♀️

Prvy krok vo vztahu/sexe by som nerobila, ale to som ja. Ja nechcem chlapa ktoreho treba uhanat. Potom ho treba hnat do vsetkeho

asia83
30. júl 2022

Tie, ktoré majú hrdosť a nepchajú sa mužovi do … .

sszuzu8
30. júl 2022

Čo sa týka prvého kroku do vzťahu - za mňa nie. Ja sa nechám dobyjat. Respektíve keď niekoho chcem zariadim si to tak aby prvý vydal iniciatívu. 😃 Takže to vyzerá ze on si vybral mňa ale v skutočnosti to bolo naopak.
Iniciovať sex a prvý krok k sexu - to tiež nerobím. Keď ide o prvý sex to vôbec to si počkám aj dlhšie a ani vo vzťahu už sex neiniciujem. Naučila som sa že nie. Bola som xkrat odmietnutá a moja ženská hrdosť utrpela stratu.
A aké ženy sú príťažlivé? Tie co sú spokojné so sebou. Tie co vyžarujú niečo krásne. Ktoré majú úsmev na tvári.

queen_mary
30. júl 2022

@sszuzu8 amen

banderaska29
30. júl 2022

sebavedomé ženy, ktoré sú samy sebou, ktoré nie sú na nikom závislé, ktoré si veria a majú pokoj na duši - tak toto sú sexi ženy. ak sa k tomu pridá aj to, že je múdra, nenadáva jak metla kade chodí a má pozitívny pohľad na svet ... dovidenia - nestraseš sa chlapov 😀

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz