Aké topánky na zimu semiš alebo ekokoža?

29. okt 2021

Ahojte neviem sa rozhodnúť, aké by ste topánky odporučili do snehu alebo dažďa. EKO kožu alebo semiš? Mne sa veľmi páči semiš ale bojím sa že keď pôjdem snimi do snehu tak premoknu 🤷

77daniela77
29. okt 2021

Ekokoza je nekvalitna a semis do mokreho bude mat skvrny.....ale ak z tychto dvoch,tak pre mna semis.

dadis
29. okt 2021

Zalezi ci synteticky semis, alebo prirodny semis. Ja mam dvoje cizmy z prirodneho semisu - brusenej koze - po impregnacii nepremokaju a su teple. Skvrny sa mi nerobia - obe su vsak tmave - tmavohnede a cierne

lilianka28
29. okt 2021

Ani jedno.
Do snehu kvalitné kožené, naimpregnovať. Do silného dažďa a člapačky v zime mám zateplené gumené čižmy.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulamamula
29. okt 2021

Semiš premokne, ekokoza nepoznám.. Ale hocijaké normálne čižmy ktoré kúpiš v obchode a postriekas inpegracnym sprejom.

flimelka
29. okt 2021

semis sa da paradne naimpregnovat. kedysi som mala aj ja take cizmicky a som sa bala ako dopadnu a veru nic, uplne super vydrzali aj v dazdi 🙂

simsalabim
29. okt 2021

Zakladom je goretex, podla mojej skusenosti potom na materiali (koza, syntetika, umely semis...) az tak nezalezi.

marhulka13
29. okt 2021

@simsalabim presne , je úplne jedno, aky materiál sa použije navrchu, dôležité je, aké vrstvy sú pod ním. Tiež jednoznačne goratex. Za kvalitné topánky sa oplatí priplatit