Aké topánky k šatám horčicovej farby?

annyq
19. aug 2018

Ahojte, akej farby topanky a doplnky by ste si kupili k takymto satam? Vobec neviem, mam trosku predstavu, alesz necham si aj poradit. Dakujem 😊

henikav
19. aug 2018

Klasicke cierne, alebo matne zlate, ak chces neco farebnejsie tak si viem predstavit tmavozelene, alebo cyklamenove a taku istu aj kabelku 😉

fantaghiro21
19. aug 2018

kremove (telove)

kianka5
19. aug 2018

@annyq hnedé topánky a drevené doplnky....resp. tmavo červená až bordová 😉

asia83
19. aug 2018

@annyq Telové, ak dôstojná udalosť, ak nejaká voľnejšia príležitosť, tak aj kráľovsky modré.

ivetka_kamo
19. aug 2018

Čierne rozhodne nie, to ani najväčším omylom, telové, zlaté, iná možnosť k tomu bude vyrmzerat veľmi hrubo a za druhé lacno ;)

tuppuk
19. aug 2018

ja by som možno šla do takého kontrastu, zelené, červené, kráľovsky modré. by podlľa mňa vynikli a nezlievali sa dohromady, vieš aby sa to trocha oživilo ako celok

lkristinka
19. aug 2018

Možno by si mohla skúsiť nejaké bordove a kroku bordove doplnky na riadne oživenie 🙂 .. alebo keď tak klasika telova alebo čierna

mpg
19. aug 2018

@annyq aby vyzerali slávnostnejšie, tak by to mohol doplniť aj bielymi topánkami so zlatou a kabelku bielu. Ak by to bolo na nejakú bežnejšiu oslavu, tak telovej farby, alebo tmavomodrej.

ivka2112
19. aug 2018

Ja mam taku farbu siat a nosim k nim cervene a vyzera to super 👍🏻

suzie28
19. aug 2018

Čierne sandále a jednu retiazku na krk ....

suzie28
19. aug 2018

*Jemnu

annyq
autor
19. aug 2018

Este upresnim, ze chcem ich vziat na svadbu 🙂

kianka5
19. aug 2018

@ivka2112 myslím, že s červeným rúžom to ani extra doplnky nepotrebuje....

kianka5
19. aug 2018

@annyq podľa toho či chceš zaujať...pretože pri telovej, čiernej alebo zlatej to bude fakt nuda...tak nosí každá druhá...viď komentáre 😂 na farbu treba mať odvahu a treba ju aj vedieť nosiť... Pre mňa je určite naj kombinácia s hnedou...kludne aj semišové topánky ak máš odvahu...resp. hnedé s otvorenou špičkou a k tomu ako som písala vyššie drevené doplnky kombinované so zlatou...😉😊 pre mňa že top...nič výstredné ale stopercentne zaujmeš....

elephas
19. aug 2018

Sandále na hrubom opätku retro štýl hnedej alebo královsky modrej farby.

soldi
19. aug 2018

Ja mam horcicove saty a kombinujem ich s bordovou

kianka5
19. aug 2018
elephas
19. aug 2018

@kianka5 jj niečo na tento spôsob..

stelak
20. aug 2018

Cervena, bordova, kabelka rovnakej farby. Asi prilis extravagantne, mno. Hneda, je to klasika. Cierna bude vyzerat lacno...

mint_blossom
20. aug 2018

@annyq topanky royal blue, prip. 1 vec royal blue, ostatne nevyrazne/ telove 👍

sandrahi
20. aug 2018

horcicova s hnedou je nesmrtelna kombinacia 😉

annyq
autor
21. aug 2018

Dakujem vsetkym za rady 🙂 Dala by som si aj hnede sandale, ale hladam, hladam, a neviem ziadne najst 😕