Aké toaletné trapasy sa vám stali?

zita19
1. nov 2013

Podelme sa o chvile, ked nam aktualne prechadzal mraz po chrbte a z odstupom casu to povazujeme za vtipne.

bubelko
1. nov 2013

no mne sa stal na stuzkovej mojej sestry - som bola na wc a vysla som odtial so suknou zakasanou v pancuchach. niesla som sa hrdo, s vypnutou hrudou a v lodickach, az kym som to nezistila - som si zelala zakopat sa pod zem 😀 😀 😀

stellamaris
1. nov 2013

pridavam zazitok mojej kamaratky.Ked studovala,sedela na prednaske velmi dlho a potlacala nutkanie na wc,po jej skonceni utekala na wc,stiahla nohavice a s ulavou sa odlahcila.Mala smolu a plne nohavice,sadla si totiz na kryt zachoda a vsetko jej stieklo do nohavic 😀 😀 😀 Mne sa o par rokov stalo nieco podobne,sadla som si na zachod a zabudla vyzliect nohavicky 😀 😀 😀

zita19
autor
1. nov 2013

Mam taku letnu suknu, volam ju franfocova. Ma takych osem dielov co za normalnych okolnosti zakryvaju vsetko. Raz sa tak spacirujem po chdbe a kolega mi hovori, ze si mam suknicku skontrolovat 😝 Tak som skontrolovala. V predu vsetko v poriadku, v zadu dva franforce v gatkach... 😀

bubelko
1. nov 2013

@zita19 vitaj v klube 😀 😀 😀 ze suknicku skontrolovat 😀 😀 😀

zita19
autor
1. nov 2013

@bubelko Inac Slavo je zlaty a ked si predstavim ako sa tvaril... aj mu smiesne bolo, ale snazil sa zachovat dekorum 😀

stardust
1. nov 2013

I will make you a special price...znela osudova veta jedneho majitela kebabovej budy v armenskej stvrti v Jeruzaleme. Jeho jedlo skryvalo v sebe zradu, ktoru sme objavili s kamaratom spolucestovatelom pocas nasho prveho vyletu na palestinske uzemie....Potreba ist surne na zachod ma pochytila akurat v okamihu, ked nam jeden izraelsky vojak na checkpointe kontroloval doklady...so znicenym vyrazom v tvari som sa ho pytala, ci tam maju niekde toalety, povedal, ze hej a ukazal na toitoi budku nalavo, ale ze si musim pockat, lebo ju akurat cistia....tak som sa pred nu postavila a cakala, kym ju vyprazdnia a vsetci vojaci, co tam boli, civeli na mna 😀 😀

bubelko
1. nov 2013

@zita19 no nechcela by som byt v jeho kozi. ja sa tak vzdy citim, ked vidim muza s otvorenym poklopcom. ako mu povedat, halo, tam dole, zips/gombiky? ked ho upozornim, je jasne kam som pozerala, ked ho neupozornim, bude tak chudak behat este chvilu.... 😕 to je dilema, co? 😀 😀 😀

hradnapani
1. nov 2013

@zita19 to je taka suknickova klasika, ale vzdy pobavi 😀
joj, moja spoluziacka chudina raz vysla z wecka a zo zadu nohavic jej trcal kus toaletaku... ja neviem ako sa jej to podarilo.
a pridam nie priamo toaletny trapas, ale kupelnovy. Isla som po pohyblivych schodoch a predo mnou stala taka dama, celkom vyzerala, ze si uvedomuje svoje prednosti, ale hups, v tom nacancanom ucese si zabudla jednu natacku - taku kovovu s gumickou 😀 Kym som si ujasnila v hlave, ze ako jej to mam povedat, tak uz bola fuc... 😝

bubelko
1. nov 2013

@stardust autsch, to muselo byt desne 😀

elienka
1. nov 2013

no ja poznám jeden trapas, nestal sa mne, ale hovoril ho jeden pánko - bol na dovolenke, bol oblečený celý v bielom, vrátane nohavíc. bol niekde na nejakej ulici, keď ho vtom dostal hnačku a strašne sa mu chcelo ísť na záchod, ktorý tam na potvoru nikde nebol. Tak malým krokom sa presúval smerom k hotelu. vcelku sa mu darilo situáciu zvládať, ale jeden moment prechádzal okolo hrajúcej kapely. a že tam jeden mal tie obrovské činely a ako s nimi buchol, tak tento pánko sa tak zľakol, až sa posral...

zita19
autor
1. nov 2013

@bubelko Ja som davno mala staaasne jesitneho sefa. Raz dobehol do kancelarie, zips nevytiahnuty a kus kosele mu trcal. Tiez som riesila dilemu... Povedala som, nehovoril so mnou tyzden 😝 Inac chlapi s ich poklopcami to je uplne samostatna kapitola. Este ked som chodila bezne na prevadzku, tam bol taky koridor krizom cez halu a na kazdej lodi zachody. Ked som tade prechadzala zakazdym som stretla nejakeho, co sa bud uz po ceste chystal na ukon, alebo takeho co mal ukon za sebou a po ceste zi vercajk ukladal 😀 😀 😀

mariankas
1. nov 2013

Sukničkové sa asi často pritrafilo, aj mne, no iný kuriózny môj zážitok chcem spomenúť. Na preventívke u ženského som ešte pred vyšetrením odbehla na wc, pripravenú poisťovacou kartičku som si položila na kryt radiatora a ona mi tam spadla tak, že sa nedala vytiahnuť. Vraj som nebola prvá, ale poradiť mi nevedeli. Nakoniec som z kufra auta (v starej škodovke sme vozili všeličo) doniesla drôt a podarilo sa mi ju vybrať. 😉

bubelko
1. nov 2013

@zita19 ty mas teda fakt dobre zazitky z prace 😀 😀 😀

zita19
autor
1. nov 2013

@bubelko 14. bude tridsat rokov co tu fungujem. To sa stihne toho udiat!!! 😀 😀 😀 A este povacsine chlapske kolektivy tam je o strandu postarane vzdy 😀

abeata
1. nov 2013

...môj starší synátor mal cca 3 roky ... a ja črevnú chrípku. Zničená, spotená, strapatá...bledá až do zelenkava...teplota sa šplhala vyššie a vyššie a zdržiavať sa od WC viac ako na pol metra bolo životu nebezpečné... Po takmer neúspešnej snahe skoordinovať svoje horno-dolné potreby, som konečne vyčerpaná dopadla na inkriminované miesto aj s kýblikom na kolenách a snažila sa prežiť, keď sa zrazu rozletia dvere na WC dokorán a už som len v okamihu zaregistrovala otvorené vchodové dvere, môjho synátora a poštára : " Mamiiii...hľadá Ťa takýto ujo !!! " Že som ja vtedy úplne neskolabovala 😀 😀 😀
Myslím, že milý ujo poštár, ktorý mi doniesol materskú je z toho pohľadu frustrovaný dodnes....

bubelko
1. nov 2013

@abeata no nie az take, ale - mali sme mat u mna sedenie predstavenstva sportoveho klubu. o siedmej, tak o pät pol siedmej hovorim lukasovi - uz boli s jonasom v pyzamach - ze idem do sprchy, ak by niekto zvonil, tak ma ist pozriet, ak pozna, ma pustit dnu. sprchujem sa, utieram sa, ked zrazu pocujem muzsky hlas a lukasa ako sa s niekym rozprava. tak som sa obliekla - a dala turban a vysla von. v kuchyni este bordel, veci roztahane a pripravene na dokoncenie vecere, a v obyvacke moj 70rocny kolega. tak hovorim vitaj, co si das? este som nedopovedala, uz zvonili dalsi, nakoniec sa u mna zisli vsetci o 18.45. a kamoska, ktora slubila, ze pride pomahat, prisla ako posledna - 18.55. vzhladom na to, ze prisli tak skoro, tak museli stravit cakanie pozeranim mickey mausa s mojimi detmi a pozerat sa, ako sa snazim zachovat dekorum - s frote urerakom na hlave 😀 esteze som si so sebou do kupelne okrem ureraka vzala aj oblecko. to bezne nerobim a to by bol iny pruser 😀 😀 😀

maca_p
1. nov 2013

ja len tak v rychlosti, magisterske statnice som robila s crevnou virozou. ale som si povedala, ze aj ked sa tam poseriem, tak tam idem 😀
neviem, ci si vie niekto predstavit predskuskovy stres skombinovany s crev. virozou 😲 😝

bubelko
1. nov 2013

@maca_p no radsej si to ani nechcem predstavit 😀 😀 😀

stardust
1. nov 2013

@maca_p zaujimavy fenomen...v skuskovom obdobi sa strasne mnozia osrate hajzle 😀

maca_p
1. nov 2013

@bubelko ustala som vsetko, ale kazdy vedel, ze co mi je... 😀
od vtedy je iba srajda pre mna brnkacka 😉

maca_p
1. nov 2013

@stardust osraty, neosraty - dolezity je vysledok 😀 😀

maca_p
1. nov 2013

este mam jeden, vysokoskolsky, ale z dielne vtedy mojho 2 mesacneho bejbina, ktoreho som zobrala so sebou na skusku. tak sa mi v aute taaaak presral, ze az. 30 min. som ho tam cistila a pre velku slavu, som nemala vlhkace... no tak som si kolu lievala na hygienicke vreckovky a drhlila mu ritku a vercajch od prazenickovej srajdy. 😉

monikafilip
2. nov 2013

Ja mám čerstvý trapasík môjho skoro 4 ročného synátora. Boli sme predvčerom poobede na prechádzke v parku a zrazu mi zahlási, že potrebuje kakať. WC samozrejme široko ďaleko nikde, tak sme sa schovali za kríček. Tam sa zadarilo, ale najväčšia zábavka bola, že som nemala zo sebou vlhčené utierky a Filip neznáša utieranie zadočka suchým papierom alebo vreckovkou. Ešte že sme mali zo sebou bublifuk, tak som namáčala paprierové vreckovky do tej mydlinkovej bublifukovej vody a tak sme utierali... 🙂

tykat
2. nov 2013

@zita19 Mne sa stalo na navsteve...Isla som na WC a tam rozcapena pouzita vlozka. Rychlo som vybavila najnutnejsie a zmizla. Ale ako som sedela a popijala kavu mi doslo ze ak pojde niekto po mne na WC (bola som tam sama s hostitelmi) bude si mysliet ze som ju tam nechala ja, tak som letela znovu na WC, papucami zdvihla vlozku a rychlo hodila do kosa...lenze este som ani poriadne nedosadla na gauc ku kave ma napadlo ze ked domaci kuknu do kosa a tam nezabalena vlozka budu si mysliet ze je moja, tak davaj naspat na WC, papucami vylovit vlozku z kosa, hodit na pripraveny toaletak, papucami ju ako tak zbalit a az potom hodit do kosa...no fuska... ked som konecne spokojna vosla do izby tak kamos-hostitel sa opytal na plnu hubu ci mam "sracku" ze tolko beham na WC.

sluci
2. nov 2013

@maca_p to mi pripomína bakalárske štátnice... 3 mesiac tehotenstva vyletela ako strela v polovice zvracať... nik nechápal :D :D ale nechali ma dokončiť :D

cerez
2. nov 2013

Ja si vybavujem ako dieťa jednu spomienku na WC. Bola som s kamarátkou na klzisku a bolo nám treba ísť na malú. Keď sme vošli obidve do jedného záchoda, naskytol sa nám v mise unikátny pohľad na "dlhé, obrovské hovno". Spláchli sme. No klocok sa neposunul ani o kúsok. S kamarátkou sme sa rehotali. No smiech nás veľmi rýchlo prešiel, lebo záchod bol jeden a veľmi rýchlo sa nazbieralo čakajúcich. Búchali, aby sme už odtiaľ odišli. Tak sme sa vyprázdnili a splachovali a splachovali. No hovno nespolupracovalo. Nakoniec sme zobrali vrch z nádržky a pomohli sme nechutnému velikánovi odísť. Väčšinou sa po ulavení zo záchoda cítime príjemne, ale vtedy sme sa s kamarátkou skôr zapotili.

maca_p
2. nov 2013

@sluci pocas statnej skusky vraj s tebou podla pravidiel tusim musi ist skusajuci na to inkriminovane miesto, kde to chces hodit, to je jedno akym otvorom 😀 . inak by si mala byt vylucena. 😉

zita19
autor
2. nov 2013

@maca_p Nebol asom na statniciach ale podla toho co o nich pocuvam, komisia by stravila polovicku casu odprevadzanim skusanych na inkriminovane miesto 😀 😀 😀
Ked mala statnice manzelka mojho kolegu, tak jej doviezol syna na kojenie ale ona uz isla na rad ale maly vrestal ako o zivot... Takze sa musela utiahnut do kuta skusobnej miestnosti, vymenit plienku s nakladom a uspokojit jeho hladne brusko... 😀 😀 😀 😀 Ale nakoniec to v dvojici zvaldli 😀 😀

bubelko
2. nov 2013

@maca_p inak ja som koncila vo sui ekonomicku nadstavbu v 7mesiaci - nikto nesmel na wc pocas testov len ja 😀 mi vsetci zavideli. len ja som sa akosi nevedela zmestit do lavice 😀 😀 😀

sluci
2. nov 2013

@bubelko veru nemohla som ísť... ale zapisovateľka ako jediná vedela a hned utekala :d potom ma aj obhajovala a dovolili :D :D inak ja som zdrhla počas obhajoby práce v tom naj :D tak každý chápel, že asi bolo nutné, bo som ani neupozornila, len som bežala :D :D