Aké tabletky dávate psíkom?

anulienka26
27. mar 2020

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť, aké dávate tabletky psíkovi, ktorého máte dnu v domácnosti? 🙂 Ide o tabletku na odčervenie. Ďakujem za každú radu 🙂

eliska13
27. mar 2020

@anulienka26 neviem teraz názov v lekárni Ti poradia

tslobik
27. mar 2020

@anulienka26 My máme Galces

anulienka26
autor
27. mar 2020

Ďakujem 🙂

medulienka81
27. mar 2020

@anulienka26 my máme šteňa a každý mesiac ma mať iný typ pratel, cestal, drontal junior

hettinka
27. mar 2020

@anulienka26 v lekárni pýtaj podľa váhy psika. A je ich viac a treba ich striedať. My dne pre cavaliera mali Pratel, Lopatol

krisbar
27. mar 2020

Nasim nedavame nic, ale robime im kazdy pol rok z hovienok kuprokogiu a ked vyjde negativne tak ok. Naco zbytocne davat tabletky. A to nasi pozeru barsco - hovienka, mrtvoly mysi a bic nemaju.

tslobik
27. mar 2020

@krisbar A to je čo kuprokogia? Nejaký rozbor, test na parazity? Koľko to cca stojí? Vďakaa.

kikavajdova
28. mar 2020

najlepšie je drontal dog flavour to sú také kostičky
@anulienka26

lujza123
28. mar 2020

@krisbar a pri takýchto testoch nakoniec ako často odcervujete? Raz za rok, dva či vôbec?
Ja sa priznám ze moje psy sú odcervené 2 x ročne, ako šteňatá častejšie lebo zrali kadečo alé v dospelosti takto.
Keď som mala prvého psa pred 27 rokmi tak sa odcervovalo len raz za rok, vždy mi veterinárka dávala tabletu pri očkovaní, tak som tak robila aj pri 2 a až teraz pri 3 som sa dozvedela ze každé 3 mesiace co mi príde teda až moc často. A hlavne divne koli tomu ze v minulosti to bo úplne inak a stacilo

luccija
28. mar 2020

@krisbar áno tiež som počula taký názor
@lujza123 tak často sa odcervuju len šteniatka tuším od roku by sa malo raz za pol roka.Dodrziavame to predsa neviem či nezje, neoblizne mačacie hovienko často nám chodia na pozemok kadiť.Od veterinára stojí tabletka oveľa viac ako v lekárni a vraj im to ničí mikroflóru od veľa psickarov, ktorí sa venujú psom som to počula, že je to len biznis aj, keď tbl nie sú drahé.
Moju nechceli ani zaočkovať, ak som predtým neodcervila

krisbar
28. mar 2020

@tslobik prepac preskocilo mi pismeno - kuprologia. 3 dni zbieras kusok hovienka od piska a odnesies veterinarovi. Stoji to 5e za dvoch.

krisbar
28. mar 2020

@lujza123 ak vyjde test negativne na parazity tak vobec. Odporucil nam to tak veterinar. Lebo ty aj tak ked odcervis, na druhy den psik nieco zozerie a ma to znova. Cize je lepsie zistit, ci vo ec treba odcervovat.

anulienka26
autor
1. apr 2020

Ďakujem vam 🙂