Aké sú vaše skúsenosti s Kabbalah narámkami?

sunny8
19. dec 2019

Ahojte určite poznáte červené náramky alebo šnúrky proti urieknutiu známe ako Kabbalah naramky. Vase skúsenosti ? Nosia sa na ľavej ruke uviazané 7x uzlikom a majú ochrániť človeka proti evil eye teda pohľadom ktoré môžu ublížiť. Niektorí ľudia tvrdia že im je pri nosení tohto šperku zle iní zasa že im pomáha. Poprosila by som osobne skúsenosti alebo skúsenosti známych. (Nie tipu že babka počula že jedna teta povedala ....)

lenkuliak
19. dec 2019

je to biela mágia, dobrovoľné vystavenie sa pôsobeniu zla-diabla..žiadna šnúrka, žiaden predmet nemôže mať takú moc..dočítaš sa veľa o tom aj od exorcistov..zváž to prosím..

lindusss2016
19. dec 2019

@lenkuliak tak na jednej strane ta snurka nema moc, ale na druhej strane ta vyzstavuje zlu 🙄

lindusss2016
19. dec 2019

@sunny8 snurka ti nic neurobi, ani dobre, ani zle a mozes si ju omotat aj 77x a bude to take iste nic. Tak isto, ako na teba nikto nehodi evil eye 😳 vsetko sa odohrava len v tvojej hlave, kto na take veci neveri, tak sa mu ani nedeju

sunny8
autor
19. dec 2019

@lindusss2016 práveže s mágiou som mala reálne dočinenia až až 5 rokov som takto žila a sama som o tom nevedela. A v evil eye verím z osobných skúseností (dialo sa to vtedy keď som neverila) a práve takto som sa presvedčila ..

@lenkuliak prečo myslíte že to má niečo s diablom? A ako sa teda chrániť pred evil eye ?

midka
19. dec 2019

osobne na take veci extra neverim, stastie mozes mat aj bez snurky,, a zle sa cloveku stane aj ked ma snurku na ruke,,, extra by som sa na to neupinala,,,,

lenkuliak
19. dec 2019

@sunny8 ako sa chrániť pred pôsobením zla? modlitbou

77daniela77
19. dec 2019

Pozri cez google,mas tam vela info o tom.Nemusis kabalu,bol to stary pohansky zvyk.Urob si nazor na zaklade precitanych clankov.....