Aké sú vaše názory na hrnce TESCOMA ,TEFAL, KOLIMAX?

verdul
8. okt 2019

Ahojte odporučte ktoré, najviac sa mi páči asi sada
Tescoma home , potom je president
Tefal uno
Kolimax profesional
Vaše poz+/neg- 👍

bibina666
8. okt 2019

Dobry den, mala som tescomu a potom sme presli na tefal a som spokojnejsia. Su pevnejsie a celkovo mi pripadaju kvalitnejsie. Mam sice inu radu ale pripada mi tefal lepsi. Tescoma sa mi vzdy rozvyklala, uchyty na poklickach. Pri tefale ani pri intenzivnom pouzivani na materskej sa mi toto este nestalo. Ani mi voda nezateka pod uchyty. Ja osobne teda odporucam viac tefal. Ale akoze aj tescoma vam spravi v principe tu istu sluzbu. Stale su to len hrnce 😉

nikpa
8. okt 2019

@verdul máme Tescoma president, nekúpila by som ich viac. Po pol roku používania chytili hnedo-zlty nádych, poskrkaju sa aj s drsnejsou stranou hubky. So žiadnymi hrncami predtým sa mi toto nestalo. Viac vydrzali obyčajne ktoré som mala predtým a stali asi stretinu.

v3rca11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
8. okt 2019

@v3rca11 Nebola som ich reklamovať, to sme dostali ako darček a keď som pýtala blok od svokry, nenasla ho. Používam ich doteraz, na funkčnosti im to neubralo ale vyzerajú ako zdedené a majú rok

korunka1
8. okt 2019

Ja mám už 20 rokov Tescomácke..niečo ako President, už nie sú v ponuke....ale sú ako nové. Či zdnuka, zvonku, som max.spokojná.

saskia_98
8. okt 2019

Za mna tefal.. Hrcne nezatekaju, panvice sa nepoškrabali, prikryvky maju aj nadalej uchyty a neodlomili sa 🙂 a to mi ich bežne syn zoberie a bubnuje po nich s vareškou 😅 mamka ma tescomu a prikryvky vyzeraju jak keby zažili 2 svetovu 😁, hrnce poškrabane, panvice tiez ...

pralinka86
8. okt 2019

Podla mma to je jedno, vsetko nerezove s hrubým dnom je dobre. Ja nemam rada ak je velka dierka v pokrievke a uz pozeram aj na uchytky ako su robene, lebo do niektorých mi pri prati v mycke natecie voda a následne sa vylieva ked prevratim hrniec. A potom ešte na tvar hrnca pozeram
A nemam sadu, lebo práve ten tvar hrncov a objemy mne nevyhovuju úplne

eliska13
8. okt 2019

@verdul Mám Tefal som spokojna

0hena0
8. okt 2019

@nikpa ja som si prrd 2 rokmi kupila smaltovane, cesky vyrobok a do smrti by som na nich chcela varit. Take su uzasne. 😊

verdul
autor
8. okt 2019

@0hena0 mozem poprosi nazov ? 🍀

nikpa
8. okt 2019

@0hena0 úplne s vami súhlasím, mám doma jeden straty smaltovaný a varím v nom najčastejšie

sajmiona
8. okt 2019

Ja mam Tescoma Vision 5rokov a varím každý deň. Sú stále tip top ako nové. Svokra robí v Tescome a aj ona ich ma tiež už dlhšie,majú na ne dobre ohlasy.

0hena0
8. okt 2019

@verdul juj, to uz veru netusim. Ale na nete nieje problem si najst dodavatela.

0hena0
8. okt 2019

@nikpa veru. Inspiraciou mi bola cena v case ked som nemala moc peniazky, zakupila smaltovane a pri nich uz ostanem. Zatial ani skrabanec ani nic odbite. 😊

0hena0
8. okt 2019

@verdul nasla som Belis hrnce. Cenovo velmi prijatelne a nedam dopustit. Cierne hrnce. Ja som kupovala jednotlivo. Kedze som nepotrebovala hlboky hrniec. Skor velky ale plytsi