Aké spodné prádlo máte najradšej?

tokinka222
24. mar 2017

Aké spodné prádlo nosíte radi ? Čo sa páči vašim polovičkám? Poraďte.

lilyianka
24. mar 2017

@tokinka222 ja mam rada bud tango alebo take tie boxerkove nohavicky,a cipkove....farbu mam obľúbenú čiernu...a co sa paci mm? No hocico ☺

moni244
24. mar 2017

@lilyianka ani neodpovedaj radsej, toto bude nejaky uchyl, profilovka je stiahnuta

tokinka222
autor
24. mar 2017

Niekto sa tu má len stým uchylom zato že nemám svoju foto nemusím byť úchyl. Ja mám rada tango také priesvitné tie francúzsky skôr cez svoje dni myslíte si že klasika sa páči mužom?

bluka2
24. mar 2017

Najlepsie je z latexu, najma v lete. Dalsie co sa chlapom paci su s textom. Napr. Spank here, fart loading, hadam kde mam piercing atd. Alebo take so sipkami, tie najma na prve rande...

tokinka222
autor
24. mar 2017

No na prvé rande dosť odvážne. A latex ? To sú vlastne aké?

sissy27
24. mar 2017

@tokinka222 stále sa vypytuješ na takéto intímnosti, normálna žena to preberie s kamoškami, sestrou alebo sa zariadi podľa seba a svojho partnera ... Čo je teba do toho čo sa páči partnerom cudzích žien?? Čistá úchylačina toto...

fokuska
24. mar 2017

@tokinka222 na mojejsvadbe si uz poriesila ako zmestit vlozku do nohaviciek? 😒

gabona1
26. mar 2017

Ja od vtedy ako poznám z USA victoriu secret, tak iné spodné prádlo ani nechcem, veľmi kvalitné, pevné, dlho vydrží.

tokinka222
autor
30. mar 2017

Fak je také dobré? A cenovo jako??

maggda1
5. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

100% bavlna jedine...nechápem ako niekto môže nosiť tanga, je to aj nepohodlné aj nezdravé

zuzkaaa69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hladamematku
2. júl 2023

@tokinka222 moj drahy neznasa na mne spodne pradlo...ja tiez