Aké silónky sa neroztrhnú?

lylyjana
29. sep 2022

Viete odporucit nejake silonky (cele a podkolienky), ktore vydrzia viac ako jedno - dve nosenia?
Vkuse sa mi natrhnu pri prstoch, uz som skusala silonky aj lacne aj drahe, ale nemam pocit, ze by bol velky rozdiel. Nechty mam ostrihane na uplne kratko, ale aj tak sa vzdy natrhnu niekde 🥵

ichbinich
29. sep 2022

Su specialne silnoky, znacka "nur die", seria " stopp laufmaschen". Ja som ich kupila v Rakusku v Lidli raz v akcii.
Nenosim silonky casto, ale tych par obleceni prezili v pohode, co by sa mi obycajne silonky uz davno niekde zadreli a roztrhli.

skusihu
29. sep 2022

@lylyjana moja mama ich pred prvým použitím hodí do mrazničky, že potom dlhšie vydržia. Pred prvým použitím ich trochu navlhčite, vložte do plastového vrecka a nechajte počas noci zmraziť. Než si ich oblečiete, počkajte, pokým sa rozmrazia.

danieladeley
29. sep 2022

že vraj postriekane lakom na vlasy

petkasaurus
29. sep 2022

@lylyjana zrovna dnes som ich videla v dm, taky psik je na obale, co ide akoze skocit na pani v silonkach, nejaké extra odolne..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
29. sep 2022

@lylyjana
Ahoj, opytaj sa v lekarni na silonky proti krcovym zilam. Su velmi pevne a neroztrhnu sa len tak lahko. Maju aj take podkolienky.