Aké schodisko do domu?

katka_bs
27. aug 2015

Chystáme sa rekonštruovať dom, ale nevieme aký typ schodiska použiť. Vôbec sa do toho nevyznám, a neviem ani ako sa na to mám spýtať odborníka, keďže ani neviem aké rôzne typy existujú, čo koľko stojí a čo by bolo pre nás najlepšie. Budem vďačná za každú radu pre laika . 😵

dominika6
27. aug 2015

@katka_bs
ja poviem pravdu,ked niečo neviem a chcem silou mocou o tom všetko vedieť,vygooglim,čo sa mi páči a potom sa pýtam na možnosti majstra...
lebo je jedna vec čo sa ti páči a druhá vec,čo je aj reálne či už cenovo,alebo podľa typu schodov...

kikurka
5. nov 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

My tiez pomalicky zohaname schody do domu ktory prerabame. A vobec si sa nerozhodla ake sa ti pacia? My sme sa doma zhodli ze najlepsie asi bude investovat do drevenych, to je take nadcasove ....

anetkablahova
7. nov 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@kikurka Tiež si myslím, že drevené schody sú asi tak najlepšie z dlhodobého hladiska, ale musia byť kvalitné. Moderné to bude vždy podla mňa 😎 Určite sa oplatí vraziť do dobrých schodov, netreba sa nechať oklamať.

kikurka
9. nov 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

@anetkablahova a mate sama skusenost s drevenymi schodmi? Nesmyka sa vam na nich napriklad v ponozkach ked su nalakovane? A co udrzba? Zistujeme prave teraz co najviac info....

anetkablahova
11. nov 2015
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

@kikurka My máme niečo podobné ako sú tieto empate.sk/schody-a-schodiska/chrbticove-schody/ a na tých sa samozrejme nešmýka, su skoro nové , ale inak na chalupe čo máme staré schody do podkrovia tak na otm sa šmýkalo, a kúpili sme na to také "nálepky" alebo ako to povedať protišmykové, ale do moderného domu asi nič moc...