Aké šaty pre moletky?

basa87
22. júl 2019

Zdravím vás,
viem, že sa to už riešilo v mnohých diskusiách, ale móda sa predsa mení... : )

Viete mi prosím poradiť, aké strihy šiat momentálne letia pre plnoštíhle? Jednak letné šaty a tiež v rámci tých spoločenských.

Ďakujem.

baša

danielle65
22. júl 2019

Myslím si, že áčkový strih je vhodný. Do púzdrových by som moc nešla. Teraz som dorobila sukňu na zákazku. Viem že šaty to nie sú, ale trošku by som sa chcela pochváliť

livus5510
22. júl 2019

Nedá mi sem niečo napísať... a to je nos čo chceš a v čom sa cítiš dobre, okolie ti nevyberá aký šampón používaš alebo aký benzín tankuješ tak prečo by ti mali vyberať šaty? Moletka či nie, ak budeš nosiť to čo sa ti páči a v čom ti je dobre budeš vyzerať skvele vždy. Nezáleží vôbec ani na strihu či tvare a ak sa to niekomu nebude páčiť tak nech ti pošle okolkovanú žiadosť :D ani ja nie som žiadna modelka a nosím púzdrové šaty, pripadám si v nich pekná 🙂

pralinka86
22. júl 2019

Nosi sa podľa mňa všetko.. fajn inšpirácie nájdeš na asose napr a vo vypredaji aj fajn ceny
https://www.asos.com/women/sale/curve-plus-size...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dundulica
23. júl 2019

@livus5510 mne sa púzdrové práveže na plnšej postave páčia, ak pekne sadnú a kopírujú postavu, a nie sú o 2 čísla menšie

lsimo
23. júl 2019

Ak to takto berieš tak pre také postavy do tvaru A a dlhšie nie krátke, prípadne na gumičku v pase a od pása voľná sukienka šiat 🙂

0silvia0
23. júl 2019

@dundulica presne, nesmú byť o 2 čísla menšie a radšej nie elastické, elastické obtiahnuté nepôsobia na plnej postave dobre, robí to húsenicový efekt😕

miska_kal
23. júl 2019

velmi pekna suknicka @danielle65. mne vobec nevadi, ze sa sa pochvalila, kedze sa mas cim 🙂

zlatica99
23. júl 2019

@basa87 každej žene a teda aj tým plnším sedí rôzny strih šiat. Preto treba len skúšať. Mám napríklad kamarátku, ktorá je plnšia ale ona si napríklad môže dať aj vzorované, lebo v nich dobre vyzerá. A pritom vzory niektoré rozširujú, takže sa moc neodporúča. Takže treba len skúšať.

danielle65
23. júl 2019

@miska_kal jééééééj, ďakujem ♥️

katkaslamka
23. júl 2019

@basa87 ja osobne rada nosím A strih,keďže potrebujem schovať brucho 😂 a do šiat ktoré majú gumicku v páse by ma neobliekli ani v narkóze...ale mám aj puzdrove a aj iné typy, skúšam všetky typy lebo veľa záleží od strihu,látky aj farby...A sme krásne vo všetkom...

alobalka
23. júl 2019

@basa87 sama musíš vedieť co ti pristane a nerozsiruje ta este viac. Sú rôzne typy postavy z hľadiska ukladania tuku. Zvaz svoje nedostatky a prednosti. Slabé miesta maskuj a prednosti zvyrazni. Iné veci sa hodia pre postavu jablko, iné hruška... Niekto má štíhle nohy a veľké brucho. Iný zase široké boky no úzke ramena... A myslím, že dnes sa nosí všetko. Osobne by som si vybrala veci intuitívne, v čom sa cítim príjemne...

bellovag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellovag
23. júl 2019

dnes som si kúpila tieto :🙂 Strihané pod prisami, ľahučké, padavé 🙂 a neodolala som kebelke😉

martina2ve
23. júl 2019

Krasna suknicka!!!
No treba zvazit aka plnostihla dama si chce dat saty. Teda aby som sa presnejsie vyjadrila nieje plnostihla ako plnostihla.. niektora je menej a niektora viac, zalezi od typu postavy, kde je viac plnsia a kde menej a ci je malicka alebo vysoka..viem moja reakcia mozno neprinesie odpoved na otazku ale nosi sa vsetko. Ak mate cas skocte do obchodu poskusajte moznosti ake sa vam hodia a pacia pripadne sa poradte s niekym. Urcite moze byt aj plnsia zena krasna v satach 💃🏼💁🏼‍♀️💙

sashenocka007
23. júl 2019

@basa87 potri si stránku zazza sk maju tam nadherne plus size saty aj neformálne aj spoločenské

bellovag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bykaterina
23. júl 2019

@basa87 takže píšem všeobecné. Výstrih do V Aby predĺžil postavu a zúžil vrch telá. Rukávy buď klasické Alebo dlhé. Žiaden lesklý materiál to zosiruje hrozné a pótom skôr je baba ako diskogula. Skôr žiadne vzory ako vzory na látke hlavne nie veľké vzory. a.dlzka podľa tohtlo akenma bába kolená Lebo niekedy aj chudá bába má kolená ako ovarove. Ale dĺžka buď maxi z padaveho materiálu Alebo tesné pod kolená alebo úroveň kolien. Nie nad kolená že vidieť celé stehno pomaličky keď si sadne. Nohavice detto žiadne 3/4 to hrozné optický skracuje nohy. A veľa urobia aj topánky ak dáš aj lodičky a budú napr červené ale budú mať zapínanie okolo nartu tak to optický zosiri. A určite odporúčam topánky na opatkoch vylepšia postavu. A najlepšie keď sa dá telovej farby Alebo bledé.

bellovag
23. júl 2019
bykaterina
23. júl 2019

Jaj a ak máš prsia najhoršie je keď sú šaty preatrihnute to pótom je úplne katastrofa. Zbytočne to upozorňuje na brucho a prsia. Skús sa pozrieť napríklad na seriál čierne vdovy alebo áko sa to volá a ti herečku cvancarovu. Minulé síce malá do vecka výstrih ale.prekladany a vyzerali to že má 10 prsia. A prítom ona nie je veľká kukni na jej nohy.

barrilla
23. júl 2019

nie všetko je pre každého. Každá by mala poznať strih aký jej svedčí a čo jej pridáva kilá. Aj keď je niečo veľké číslo neznamená, že je to vhodné pre moletku.

bykaterina
23. júl 2019

@basa87 tu je presne ukážka ako strih a materiál robí veľa

bykaterina
23. júl 2019

@barrilla súhlasím mnohé v tých katalógoch kukám že toto si ma obliecť baba čo má 48-50 veľkosť? Však v.tom bude vyzerať hrozné aj keď má peknú tvár ako modelka.

rebeka25
23. júl 2019

ja nosim velkost 42/44 a zamolovala som si kadejake oversize plantave, vreckate saty ♥

rebeka25
23. júl 2019

*zamilovala 🙂

renci777
23. júl 2019

@danielle65 oo ta je krasna

barrilla
23. júl 2019

@danielle65 napr. Tvoja sukňa pre mňa absolútne nevhodná a určite nie som sama. Presne viem ako by ma rozsirovala. Takéto sukne na gumku ani neskusam ani nevyhladavam. Podobne aj ten kúsok od @bellovag. Bola by som ako tehotná a +10kg.

mahuliena_biela
23. júl 2019

@basa87 za mňa jedine rovné, vo všetkom, čo je obtiahnuté alebo prestrihnuté pod prsiami, vyzerám ako keby som išla o chvíľku rodiť... Rovné pekne schovajú široké boky aj väčšie bruško.

rococo
23. júl 2019

https://www.asos.com/asos-curve/asos-design-cur...

ako bolo spominane vyssie, stranka Asos je vyborny zdroj (pomer cena vykon). Ak mam byt konkretnejsia, tak zo spolocenskejsie ladenych siat napriklad tento strih. Korzetovo strihnuty vrch, sukna strihnuta na urovni nad pupkom, sunka zo zasevkami namodelovana tak, aby skryvala brusko ale zaroven zbytocne nepridavala. Material je nemenej dolezity, cim zuvackovejsi, tym viac ublizi a navyse posobi na zene lacno, a to ani jedna nechceme 🙂

Tiez vy som sa vyhla vsetkemu, co pripomina stan a siaha od hlavy po paty. Treba nejaky kusok koze aj ukazat: lytka, pekne ruky, lopatky alebo vystrih

bykaterina
23. júl 2019

@rococo ja osobné by som sa v Tom cítila hrozné. Prsia mám väčšie takže neviem kde by aom ich mala 😂 bez riadnej podprdy a v tom strihu by som sa ja osobné cítila hrozné a pretekali by mi určite každy spek z toho ,,korzetu,,