Aké sako k blond vlasom?

laptopka0077
3. máj 2016

ahojte poradíte mi prosím aké sako by sa hodilo k blond vlasom?
takéto mentolové alebo riflové?
alebo hnedé alebo nejaké olivové kaki?

(sú teraz tieto dve saká moderné)?

dakujem krásne 🙂

shia
3. máj 2016

prepáčte, ale osobne sa mi nepáči ani jedno :-/ čo takto skúsiť nejaký modernejší strih? a hlavne kvalitný materiál. a na akú udalosť to potrebujete?

laptopka0077
autor
3. máj 2016

ja len tak k rifliam 🙂

shia
3. máj 2016

veď skúste si obliecť a uvidíte ;) dosť spraví aj to, ako to sedí na postave a ako sa to doladí ;) Ale ak má byť sako to "gro" - to hlavné na oblečení, tak by som určite volila nejaký kvalitnejší materiál, a dobre padnúci strih, čo lichotí postave

oomina
3. máj 2016

@laptopka0077 za mňa určite skôr to mentolové. Páči sa mi viac ako to riflové aj keď osobne by som ani do jedného nešla 🙂 ale Vám môže sedieť ako uliate. Treba vyskúšať.

warholette
3. máj 2016

To prve je strasne pokrcene a to druhe ako spred dvadsiatich rokov, teraz sa taketo strihy ani materialy vobec nenosia.

laptopka0077
autor
3. máj 2016

dajte typ alebo link 🙂

seahorse27
3. máj 2016

Uplne out obidve, za mna ani jedno. Ešte som nepočula, že by sa sako ladilo k vlasom...

sweetlife001
4. máj 2016

Nie su moderne,ale ak by som si musela vybrat tak to prve mozno..dnes sa nosia ine saka,vsade ich maju od vymyslu sveta..

paulucha
4. máj 2016

@laptopka0077 juuuj taketo saka uz dlhsiu dobu nie su moderne, treba sa pozriet po obchodoch a k blond vlasom by som odporucila pozriet si nejaku riflovu bundicku ale modernejsieho typu

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waitinka7
4. máj 2016

Ja by som volila kratšie sačko, na max. 2 gombičky.
Takéto riflové je už naozaj nemoderné a podľa fotky vyzerá ako strašne spraté.
To mentolové ako - tak.

sofinusia
4. máj 2016

@laptopka0077 obidve sú doslova módna katastrofa, prosím zbav sa ich alebo ich niekomu podaruj. Ak máš na nové tak si kúp modernejšie, určite v ňom budeš aj lepšie vyzerať 🙂

laptopka0077
autor
4. máj 2016

a takéto či tiež preč 🙂 alebo podobný štýl?
ja by som skor chcela športovo elegantné k rifliam nosiť.dakujem 🙂

sirinka
4. máj 2016

@laptopka0077 ked si blond, k rifliam sa hodi cervena alebonamornicky styl.... Tieto saka su naozaj trosku out co sem davas, ani moderne ani retro ....

laptopka0077
autor
4. máj 2016

alebo tieto farebné? 🙂
tieto som stiahla z netu.

sirinka
4. máj 2016
laptopka0077
autor
4. máj 2016

a taketo tirkisové? 🙂

filory
4. máj 2016

@sirinka ty si dala skvelý typ saka sem. Aj farbou aj strihol. Pre blond ako stvorené. Čiže ak môžem autorke poradiť, tak určite by sa mala uberať takýmto smerom a žiadnym takým ako plánovala 🙂 občas treba vyskúšať aj niečo iné.

ketrin1211
4. máj 2016

takže nosiť takéto modré-myslím strih?a to mentolové teda nie (prvý obrázok )?dakujem

laptopka0077
autor
4. máj 2016

ok

waitinka7
4. máj 2016

No na modelkách v časopisoch sú všetky saká pekné....treba sa na to takto pozerať. Live obrázok je iný. Možno keď si to autorka pekne zladí, bude vyzerať fajn.

laptopka0077
autor
4. máj 2016

kedže mám blond vlasy tak asi nejaké modré.mentolové sa ešte nosí alebo skor sako ako na poslednej foto.

viera27
4. máj 2016

@laptopka0077 tie saka su zlo. Ak potrebujes/chces sako a mas mat len jedno, urcite vol nejaku konzervativnu farbu a cistu liniu, nech sa ti hodi k co najviac outfitom. Volila by som medzi ciernou/bielou/sivou, ale najlepsie a najvdacnejsieby ti podla mna sadlo maslove, alebo tmavomodre . Bez problemov zladis aj s bielymi teniskami aj s lodickami. Ziadne tyrkysove a podobne zalezitosti a uz toboz nie riflove. Riflove su fajn, ale nie su tak univerzalne a treba mat trosku v oku saka, aby si zvolila dobre. Osobne mam doma minimalne 20-30 sak, ale veru ani jedno riflove :D
@sirinka dala krasne saka, presne to je klasika, ktora bude stale aktualna. Dolezity je strih saka, kvoli univerzalnosti vol zuzeny a hlavne dlzka. Ziadne kratke do pasa, pripadne kusok pod pas. Aspon tak do pol "zadku", to ti krasne predlzi a vypasuje siluetu A najlepsie skryte vrecka.

sirinka
4. máj 2016

@laptopka0077 pozri, zjavne sa ti pacia tyrkysove saka, tak nos to, co sa ti paci... Dnes ked vyjdes na ulicu najdes tam mix vsetkeho mozneho... Dolezite je, aby ty si sa v tom dobre citila.

laptopka0077
autor
4. máj 2016

ja si nechám poradiť.mám tmavomodré šaty a tá farba mi sadne.tak popozerám takú farbu,aj nejakú šedú a tú maslovú.dakujem krásne

laptopka0077
autor
4. máj 2016

mám blond vlasy a modré oči.takže kludne takéto farby?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz