Aké plavky po pôrode?

denuska999
26. jún 2022

Ahojte, prosim poradte, som rok po porode, snazim sa schudnut, no este som to nestihla a blizi sa leto. Kedze mam vacsie brucho rozmyslam, aky typ plaviek je lepsi. Urcite chcem plavky cele, ale rozmyslam bud na stahovacimi alebo tymi tankinami. Nestiham ist skusat do obchodu, takze asi objednam z netu. Mam obavy, ze stahovacie to dostatocne nestiahnu, a zas v tielkovych, ze to este zvyrazni... Ake mate skusenosti vy, aky druh ste pouzivali? Dakujem.

lenka2710
26. jún 2022
nikpa
26. jún 2022

@denuska999 kúp si s volakou aplikaciou alebo riasenim na bruchu a drobné vzory tiež opticky zmenšujú. Napr. niečo takéto.
https://gr.outletonlineshops.ru/content?c=stahu...
https://www.google.com/search?q=cele+stahovacie...

nina004
26. jún 2022

@denuska999 Veľa závisí od typu postavy. Kúpila som si z bonprrixu podobné ako @lenka2710 a na mne teda des. Potom som si kúpila celé, trochu nariasené na bruchu so vzorom a väčším výstrihom na chrbte a v nich sa cítim lepšie. Aj sú také pevnejšie ,nie sťahovacie,ale brucho kus stiahli.

schokolade1988
26. jún 2022

Ja mám s riasenim na bruchu ,s väčším výstrihom na chrbáte ,s vystuzenymi košíkmi s kosticami a sedia super. Brucho mám stále ako v 9 mesiaci pomaly a mám ovisnuté prsia ,a opticky ma naozaj zúžili a cítim sa v nich dobre . Mám aj sťahovacie ,ale brucho mi len ,,upevnia" a vyzerám ako keby som mala vpredu kameň ... Dosť záleží akú pás celkovo postavu ,ale viem ,že baby siahajú najradšej po nariasenych plavkách 🙂

pondelok01
26. jún 2022

@denuska999 podla mna v ziadnych plavkach nic neschovas, hlavne nie v mokrych. Ja som tiez neschudla, ale neriesim, chodim v bikinach, ktore som nosila predtym. Mokre plavky na bruchu nie su vobec prijemne, ani prezliekanie celych niekde na plazi nie je vobec prakticke. Po plazach a kupaliskach chodia ludia vsetkych moznych tvarov a velkosti, preco by som to mala riesit a schovavat neschovatelne.

evaachesa
26. jún 2022

Presne ako píše @pondelok01 vôbec by som to neriešila. Normálne bikiny a keď výjdeš z vody alebo sa nebudeš kúpať, tak nejaký pekný prehoz alebo uviazané pareo/šatka zakryje všetko. Netráp sa nad maličkosťami, väčšina ľudí to nerieši.

matovicova
26. jún 2022

@denuska999 tankini ti neodporúčam, z toho brucho trčí. Odporúčam ti z HM objednať tvarujuce plavky, tie sú dobré 🙂

rora
26. jún 2022

Ja mam z bonprixu, kupacie dlhsie kratasy a tankinovy top, ale volnejsi a dlhsi, nie taky co je s gumou dole alebo kratsie, to este viac zvyrazní brucho. Som 4tyzdne po porode a pekne mi to zakryje brucho

denuska999
autor
26. jún 2022

@nina004 a kde si ich kupila? Dakujem

denuska999
autor
26. jún 2022

@schokolade1988 a kde si ich kupila? Dakujem

denuska999
autor
26. jún 2022

@pondelok01 dakujem za reakciu. Ja praveze vzdy tie cele plavky som nosila, lepsie sa v tom citim. Aj ja som si skusala tie, ktore som nosila davnejsie (velkost M), natiahla som ich ale citila som ze potrebujem o cislo vacsie. A brucho mi naozaj stiahli, nebolo take "ovisnute". Ale mas pravdu, najlepsie je odosobnit sa a neriesit, no je to tazke...

denuska999
autor
26. jún 2022

@evaachesa dakujem, ano, planujem aj tuniku urcite🙂

bambi2121
26. jún 2022

@denuska999 no ja mam aj tankiny z bpx a musim povedat ze neviem ci stiahnu brusko,som v 7 m t a to mam 36 velkost, plus 11 kg a normalne sa do nich natiahnem, nemam pocit,zeby mali stahujuci ucinok...skor by som volila tie jednodielne sťahujúce,aby sa dali aj ramienka odopnut,teda aspon ja to mam rada..

nina004
26. jún 2022

@denuska999 mám z hm,kupovala som ich minulé leto.

travelllerka
26. jún 2022

Ja som si akurát z nextu kúpila tieto, mne vadi moje brucho, celkom sú pevné na bruchu, nie je vidieť faldy a ten
opasok ešte zostihli pas, teda dúfam :D

schokolade1988
26. jún 2022

@denuska999 v tescu 🙂

andrea_prestastna
26. jún 2022

@pondelok01 presne a hlavne ak mas pri sebe babatko je to uplne jasne

dudka77
31. júl 2022

@nikpa prosím Vás aj mate skúsenosti s tou stránkou gr.outletonlineshop.ru? Dákujem

nikpa
1. aug 2022

@dudka77 nie, vôbec nemám skúsenosti s tou stránkou. Len som hľadala konkrétne plavky a tam som ich našla.