Aké obchody sú v OC Michalovce?

piacere
28. dec 2010

Neviete mi povedať, aké obchody sú v tomto obchodnom centre? Chystáme sa tam, ale keďže nie sme z Michaloviec, nerada by som absolvovala cestu zbytočne. Na internete sa neviem k ničomu dopracovať....

Našla som, že by tam mal byť obchod s oblečením KIK... je veľký, teda je tam dostatočný výber? A nejaký obchod, kde sa dá kúpiť jedálenská stolička pre dieťa?

skolara
28. dec 2010
nadhera
28. dec 2010

aj ked som v KIK nikdy nebola, viem, ze jeden je v hypernove - pri zeleznicnej stanici a druhy obchod je pri tescu - tam je teraz novopostavene obchodne centrum a tam je KIK tiez. Co sa tyka detskych veci - skus v centre mesta predajnu Anjelik - maju aj svoju www stranku. Dokonca ak nemaju na predajni to, co ponukaju na www, objednaju. Vlastna skusenost. 😉

ewwe
29. dec 2010

@piacere kik v oc zemplin nieje, pri tescu je taky vecsi komplex obchodov a je tam aj kik, bata, dm drogerie, obchod s nabytkom...
v oc zemplin je takko, newyorker, deichman, gateA, kenvelo, reserved, par obuví, bizuteria, restiky, dracik, detsky kutik, drogeria, croptown, viac si nespominam