Aké máte záľuby?

ela2710
7. jan 2011

ahoj mamina, viem, ze pri svojich pokladikoch mate iste vela roboty, ale chcela som sa opytat ci sa venujete dakym svojim zalubam? Ja velmi rada citam, no teraz sice citam menej ale stale mam daco rozcitane..chcela som sa spytat ci nejaku dobru knizku neviete odporucit ? 😉 inak aj rada vysivam krizikovym stehom, tak ak by ste mali nejake skvele namety, mozte sa mi ozvat aj na ip.

danciacik
7. jan 2011

@ela2710 ahoj,
moja sestra je maniak na vyšívanie, vyšila pár fakt pekných kúskov. A čo sa týka hobby tak ja asi nie som dobrý príklad lebo ja som asi hyperaktívna 😀 . Robím totiž účtovníctvo, reality, pečiem torty a robím nešitý patchwork. 😀

ela2710
autor
7. jan 2011

@danciacik jezis tvoje vedomosti by sa mi zisli, za dva tyzdne mam skusku z uctovnictva a vobec mi to nejde ☹ no nie je to lahke

danciacik
8. jan 2011

@ela2710 stačí povedať, vysvetlím, čo nevieš. 😉

ela2710
autor
8. jan 2011

@danciacik si zlata 🙂 kuknem cez vikend do toho a napisem comu nechapem 😉 a ty uctujes podvojne ci jednoduche?

danciacik
8. jan 2011

@ela2710 obidva a keby som si niečim nebola istá tak aj sestra je účtovníčka, tak dáme hlavy dokopy, takže kľudne píš.

miriiama
4. júl 2011

ahojte, ak mate niekto vreckove kalendariky takn sa mi ozvite alebo ak poznate niekoho kto ich zbiera 🙂

lilitela
24. apr 2013

@ela2710 malevil od merleho