Aké máte vlasy po ombre?

baja_24
29. aug 2021

Dobry den, premyslam nad ucesom ombre uz dlhsie, no bojim sa, ze sa vlasy dost poskodia. Je tu niekto, kto si daval ombre? V akom stave tu vase vlasy? Nie su velmi znicene?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baja_24
autor
29. aug 2021

@hazelgracegus Dakujem za odpoved 🙂 a musite si to pravidelne davat dorabat alebo?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkami123
29. aug 2021

Ja som mala. Ale odporúčam úst k naozaj dobrej kadernícke, pretože neskutočne peniaze si dnes už za to vypýta každá, len efekt nie je vždy ten istý. Ja som si radšej priplatila a išla k fakt špičke. A zase známa išla k nejakej obyčajnej a ta jej vlasy spálila, takze ich musela ostrihať. Určite popozeraj pri každej fotky na nete svojej prace a podľa toho rozhoduj. Pretože aj chceš zafarbit iba konce a vrch hlavy chceš mat svoju prirodzenú farbu, tak mozes mat ombre aj 2-3 roky a občas iba trochu končeky podstrihnut.

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thereisabear
29. aug 2021

Mám balayage, vyzerá to pekne, ale na vlasoch veru vidím, že im to trochu uškodilo. Predtým neboli vôbec farbené.

baja_24
autor
29. aug 2021

@katkami123 Ano, pozeram len tych lepsich kadernikov, ale isty cas sa riesilo, ako na fotke to ombre vyzeralo uzasne a po par tyzdnoch ludom zacali extremne vypadavat tie vlasy, kvoli tomu, ze ich mali akoby prepalene tou farbou, resp. peroxidom...preto sa trosku bojim 🙂 a ano, preto nechcem balayage, lebo to by sa muselo pravidelne chodit a to ombre mi pride ako fajn zmena 🙂

baja_24
autor
29. aug 2021

@ankaanka1977 No konce mam rozstiepene, suchsie, tym asi trpi viacero bab..ja mam hnede vlasy a chcela by som o par odtienov svetlejsie to ombre, no nie zase blond moc vyrazne, taku klasiku 🙂

baja_24
autor
29. aug 2021

@thereisabear a ako? suchsie alebo?

katkami123
29. aug 2021

@baja_24
Tak hlavne ombre nejde pomaly od celej dĺžky vlasov, ale začína sa niekde v strede hlavy a hlavne nejde ku korienkom.

baja_24
autor
29. aug 2021

@katkami123 a prave preto by som chcela iba ombre, ze prinajhorsom to budem dostrihavat...🙂

thereisabear
29. aug 2021

@baja_24 Áno, sú suchšie, viac sa uzlia a mám aj rozštiepené končeky (nemám čas dať podstrihnúť 🤦). Nie je to úplná katastrofa, ale zmenu k horšiemu vidím.

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baja_24
autor
29. aug 2021

@ankaanka1977 ale peroxid sa bude musiet pouzit asi ze? lebo farba by sa nechytila svetlejsia

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baja_24
autor
29. aug 2021

@ankaanka1977 chapem ved aj som myslela ze tomu peroxidu sa nevyhnem..:/ len sa fakt toho bojim ze mi tie vlasy odpadnu po tom peroxide :D

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baja_24
autor
29. aug 2021

@ankaanka1977 pripadne nejaky melil, ale ze par pramienkov iba 🙂 a tolko ludi si farbi vlasy a v pohode, tak dufam ze to dobre dopadne 🙂

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz