Aké máte skúsenosti s bieliacimi pásikmi na zuby?

zuzka2011
9. feb 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s bieliacimi pásikmi na zuby... ohromuje ma totiž, aké biele majú zuby aj bežní Američania a neviem, do akej miery mám veriť reklame, ktorá je na webe. Bielenie u zubára neskončilo u mňa dobre, efekt skoro žiadny, cenovo oveľa drahšie ako tieto pásiky. Takže budem rada, keď sa niekto z vás podelí o vlastnú skúsenosť. Díky. 🙂 z

skolara
9. feb 2011

bieliace pasiky bielia a fakt funguje aspon tie crest whitening funguju 😉

vilki
10. feb 2011

baby a kolko take pasiky stoja??

sisaha
10. feb 2011

tiez potvrdzujem, ze bielia.. cenu nepoznam, nosia mi to z usa ako darcek.

dai
10. feb 2011

ahoj zuzka,
mam velmi biele zuby a uz viaceri zubari mi ich odmietli bielit, lebo zevraj by to za tu cenu nestalo... tak pred svadbou som si kupila tie pasiky a pomohli velmi fajn - aj ludia co ma poznaju dlho a vzdy tvrdili ze mam super biele zuby postrehli rozdiel - akurat to treba obnovovat kazdy polrok, alebo tak nejak... ja som to nerobila, takze zas mam svoju povodnu farbu...
treba mozno povedat ze ku koncu som mala uz trosku precitlivele zuby, predsalen to na tu sklovinu asi posobi...

zuzanitka224
4. mar 2011

Tie pasiky som si kupila aj ja a tiez potvrdzujem ze funguju 🙂 Konecne mam biele zubky ake som vzdy chcela. A ta cena nemusi byt vobec vysoka, poriadne si ich pregooglite. Ja som krasne usetrila, objednala som ich z www.bieliace-pasiky.sk. Oni ich maju o dost lacnejsie ako ostatne obchody. O druhej som ich objednala a uz o deviatej rano som ich mala doma. 😀

habibi78
4. mar 2011

no tak ja som si tie pasiky prave objednala, uvidiiiiiiime ci budem mat take biele zubky ako tento smejko 😀

mrkvakatka
4. mar 2011

už googlim

briketa
5. mar 2011

@zuzka2011
tie filmovo biele zuby nie su z tych pasikov.
prvym krokom je, ze chodim kazdy polrok na profesionalne cistenie zubov.
potom samotne bielenie - na zaciatku si das vybielit zuby pod ultrafialovym svetlom. nasadia ti formu do ktorej ide bieliaci gel a potom si lahnes pod UV lampu, ktory proces bielenia urychli. za 45 min ziskas vybielenie, kt. by normalne iba samotnym gelom ziskas po cca troch mesiacoch.
potom si bielost udrzujes sama doma s gelom (ten kupujem priamo od zubara) kt. obsahuje 20% peroxid vodika. gel si v slabej vrstve nanesies do makkych silikonovych nasad, ktore su robene na mieru, aby ti to nedrazdilo dasna.
gel nie je tak drahy, najdrahsie su tie nasady.
bielenie gelom doma robim cca dvakrat tyzdenne. robis to podla potreby, ja nepijem ziadnu kavu, caj, farebne sody, tak mi to staci.

jolanka377
18. sep 2011

Su bajecne, nemozem povedat jedno skarede slove. Super mi vybielili zubky. Objednavala som zo http://www.ziarivyusmev.sk/3d-white-professiona... tie najvyssie a za jeden den som ich mala doma, co som ani tak rychlo necakala :D

lenka2711
28. nov 2012

chcem sa spytat mne na tej stranke http://www.bieliace-pasiky.sk/catalog/9997/ iba bieliace pasty ukazuje tie pasiky sa uz minuly ale poradite mi prosim 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrah9
16. mar 2013

ja mam cougar pasiky stoja 50dm neobsahuju peroxid

vejula
16. mar 2013

baby tie prostriedky na bielenie zubov su velmi zdraviu škodlivé. Ja by som si nikdy v živote take niečo nedala. Radšej trochu tmavšie zuby ako zničene zdraVIE

schollka
17. mar 2013

Ahoj,ja som mala bielene zuby u zubara,ale nie pod lampou,ale mi vzal odtlacky,urobil mi formy take ake maju hokejisti,davala som si tam gel,a vysledok bol super,po dvoch rokoch som len dobielovala s pasikami tiez od zubara...

ivanatim
10. júl 2014

Ja navrhujem neverit ludom, ktori nikdy v zivote pasiky Crest nepouzili a nevedia o tom absolutne nic, ako napriklad vejula, ktora len povie vseobecny mýtus, ktory sa siri medzi laikmi ako nejaka pohlavna choroba...ze "nici zdravie".. A ako preboha? Ak ide o zdravie chrupu, tak zdravie chrup nici coca cola a ine bublinkove napoje a kyselina fosforecna, ktora sa v noch nachadza, alebo citrusove šťavy, ktore rozkladaju sklovinu a podobne. Ale urcite nie bielenie zubov 😀 Ja mam take skusenosti, ze ludia, ktori maju bielené zuby, to znamena, ze si davaju na svojom chrupe zalezat, sa o svoje zuby aj staraju dostatocne a maju ich dokonale zdravé. A prave takito ludia ako vejula, ktori len vypisuju bludy a mýty, o ktorych absolutne nic netusia, pobehuju po svete s hnusnymi zltymi ci hnedymi zubami a nespravenymi kazmi, o ktorych mozno ani nevedia, lebo nenavstevuju zubara + krvavacajucimi zapalenymi dasnami, o ktorych taktiez ani nevedia, kedze si neniťujú zuby...Je to moja skusenost s ludmi, v realite sa mi to stale dookola potvrdzuje. Nechcem tym nikoho urazit, ale tak to proste je, staci sa poobzerat okolo seba...

Zuzka2011, navrhujem ti preto radsej sa nepytat na taketo veci ludi, ktori zuby nikdy v zivote nebielili, ale radsej si pozri recenzie skutocnych overenych zakaznikov, cize ludi, ktori NAOZAJ pasiky aj niekedy v zivote kupili a NAOZAj vyskusali, nazorov tam mas dost: http://obchody.heureka.sk/bieliace-pasiky-com/r... . A pise tam niekto, zeby mal znicene zuby?.... 🙂

laskavocka
10. júl 2014

Ja som ich skusila ale nebola som spokojna ,tak som ich darovala.Dobre nelepili,rezali mi dasna,uplne nepohodlne.

mikibe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zita19
27. júl 2014

Ci pistol, toto je uz 3. zubobieliaca tema tento vikend.... 😝 Nie je to nejaka konspiracia financne zainteresovaných, kde na konci @mikibe priklincuje link na nejaky bieliaci superzazrak nejasného zlozenia, ucinkov a hlavne povodu 😝

marfuska17
2. dec 2014

Pasiky Crest funguju, mala som ich uz druhykrat, su maximalne pohodlne, nic nereže ako pise laskavocka. Ja takymto internetovym anonymom absolutne neverim. Este som nepocula taky nazor, zeby pasiky "rezali" alebo zeby boli "nepohodlne" alebo dokonca, zeby dobre "nelepili". :D Pasiky lepia tak silno, ze ich musis silou davat dole zo zubov, postupne odlepovat. A to je dobre, pretoze sa pod pasik nedostavaju sliny. A laskavocka tu napise, ze "nelepili" :D Na prvy pohlad vidno, ze ich nikdy nemala, len robi antireklamu. Pasiky nemaju ako rezat a urcite nie su nepohodlne...nepohodlna je mozno taka biela perla, ktoru mas v ustach a peníš a sliníš ako keby si mala besnotu...ale pasiky urcite nie :D Radsej nech si fakt tí co sa o to zaujimaju, precitaju skutocnu spätnú väzbu ludi na heureke..ale nie taketo anonymne reakcie ako tu napisala laskavocka... je to uplne mimo temy co napisala a na 100% to nie je pravda, pasiky som mala, takze viem o com hovorim 🙂

elis1985
2. dec 2014
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

no tak to idem skusit aj ja a dam vediet 🙂

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz