Aké máte požiadavky na snubný prsteň?

4. jún 2023

Ahojte, máte tu niekto nejaké podmienky na to z čoho/koľko má stať snubný prsteň? že napr musí to byť zlato s diamantom a podobne ?

autor
4. jún 2023

Alebo, že by ste boli v pohode keby to je napr, chirurgická oceľ alebo striebro

janetinka27
4. jún 2023

Ahoj, zlato s diamantom je klasika. Ale myslim, ze keby bolo mozne vidiet vsetky snubne prstene sveta, naslo by sa mnozstvo zaujimavejsich

janetinka27
4. jún 2023

Ano, urcite moze byt aj z ineho kovu (chirurgicku ocel by som si na prst nedala, upozornoval na to aj dr v nemocnici, ze taky prsten nedokazu prestrihnut a teda dat dolu z prsta napr. po uraze abo pri nahlom opuchu atd

vanilkovazmrzka
4. jún 2023

Mne by bolo uprimne srdecne jedno, z coho by bol a ci a aky by mal kamen… 🙂

dusankomoj
4. jún 2023

Snubný prsťeň má byť hlavne z lásky. Zlato je klasika a napr. strieborný(iný lacnejší) môže byť iba zhmotnením žiadosti pre niekoho,kto prstene nenosí a ani sa nechystá a aj zásnubný iba odloží.

lavender94
4. jún 2023

Moja požiadavka bola, aby bol zlatý. Ostatné detaily mi boli jedno, aj keby je neviem aký jednoduchý. Ale samozrejme keby viem, že môj partner nemá možnosť kúpiť mi zlatý prsteň, nevadil by mi ani iný. Ale zas nechcela by som muža ktorý nemá na jeden zlatý prsteň, pretože asi nebude mať ani na iné, dôležitejšie veci.

zmrzlinka2021
4. jún 2023

Poziadavky?

To nedava muz ako prekvapenie?

Moj zasnubny prsten nie je pre mna to orechove,ale stale ho nosim a mam ho v podstate rada, lebo je od ten najdrahsej osoby pre mna v mojom zivote.

autor
4. jún 2023

Mne osobne záleží na symbolike, čiže mne by nevadilo striebro alebo chirurgická oceľ 🙂

lindous
4. jún 2023

Ja zo šperkov nosím len náušnice, prstene vôbec (v práci by mi zavadzali, mimo práce mi nechýbajú a tiež skôr obťažujú), takže ja očakávam naozaj len symbolický 🙂

petamich
4. jún 2023

ano chcela som zlaty prsten s diamantom 🤷‍♀️ ale ak by nebol, aj tak by som si manzela vzala 🙂

a teda ja ho nosim kazdy den okrem obdobia, ked bol maly babatko a bala som sa, ze ho poskriabem

cocolino234
4. jún 2023

@autorka môj má názor, že každá žena si aspoň raz v živote zaslúži diamant. Ja sa na toto ale vôbec neviažem, tiež u mňa ide o symboliku a nie o hodnotu daného prsteňa. Nehovoriac o tom, že požiadanie o ruku a svadba pre mňa nie je o prsteni. 🙂

mamamasama
4. jún 2023

Biele zlato a diamant. Nechcela som vela kamienkov, len jeden a velky 😬

deti95060810
4. jún 2023

chir. oceľ a striebro by mi vadili.

mimi3008
4. jún 2023

Vzdy som si predstavovala, ake to bude, ked ma muz poziada o ruku. Nikdy nie, s akym prstenom. Ale vybral krasny. Biele zlato (neznasam zlte zlato) s diamantom

mikadooo
4. jún 2023

Ja som si bola spolu s ním vybrať 🤷. Po súhlase, že sa zaňho vydám, ma vzal do zlatníctva. Prsteň nemal kameň, ale páčil sa mi najviac.

mamickalisticka
4. jún 2023

Ja som mala požiadavku, nech je lacnejší (v tom období, sme sa začínali stavať na vlastné nohy, plus bábätko). nakoniec stál 80eur, čo bolo dosť, ale je krásny, z bieleho zlata a malý kamienok (či diamant, alebo čo to je, neriešim) a hlavne z lásky.. čo je viac.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvulik
4. jún 2023

Požiadavkami by som to nenazvala, ale ano, túžila som po prsteni s diamantom, nakolko iné šperky veľmi nenosím a nemam a toto mi príde ako najkrajší šperk ❤️

cyberk
4. jún 2023

kedze som nezvykla nosit sperky, tak manzel vedel, ze ak nieco kupit, musi to byt top 🙂 ruzove zlato s diamantom... ale vzala by som si ho aj keby nebolo ofc 🙂 nosim ho kazdy den, tak ako aj svadobny

autor
4. jún 2023

@deti95060810 Môžem vedieť prečo?

tyrkysova_kobyla
4. jún 2023

Ja.som mala poziadavky 😅 aby bol maly, nenapadny a prakticky 😂

miadi
4. jún 2023

Nemala som ziadne poziadavky a snubak nemam . Vydata som 10r aj bez toho. Je to pekna tradicia, ale nie je podstatna. Lord of the rings je obručka 😆

evkamotka
4. jún 2023

Ziadne. Aky som na prekvapko dostala, taky nosim

autor
4. jún 2023
number19
4. jún 2023

@tyrkysova_kobyla No ty nie si velmi narocna zena. 😂

thereisabear
4. jún 2023

Nemala som žiadne požiadavky, ale páči sa mi klasika - zlato a kameň, nemusí byť diamant (ani to neviem rozoznať).

jakoma
4. jún 2023

Mne sa paci zlato, ja mam vo svojom osadeny zirkon a som spokojna 🙂 (nebola som pri jeho vybere, mala som prekvapenie a tak to ma podla mna byt)

bylinka25
4. jún 2023

Už vopred som povedala svojmu, vtedy priateľovi, že mám alergiu na zlato, takže jediná požiadavka bola, aby bol oceľový.

mandzula
4. jún 2023

Ja mám drevený, vyrobený manželom.
A kolko ma stat - to podla mna riesia len prizemni ludia.

cindy22
4. jún 2023

Ja by som práveže viac ocenila striebro keďže zlato vôbec nenosím, ostatné veci by som nechala na pratnera. Nemusí byť drahý.