Aké máte koníčky?

30. dec 2023

Ženy/muži aké máte koníčky, pre lepšiu psych. pohodu, čo Vás napĺňa, robí šťastnými, čomu sa venujete, či slobodný alebo zadaný, čo vo Vás vyvoláva pocit regenerácie, pohody, pokoja, kľudu, kde vybijete zlosť, čo Vám dáva energiu, čokoľvek od športu, cez jedlo, doplnky, bylinky, kniha, relax, sauny čokoľvek, dajte inšpiráciu.

pe_mi
30. dec 2023

Ahoj,ja beh, dlhšie prechádzky, ihriská s deťmi,bicykel, wellnes ,večera s manželom.
A poviem pravdu,odkedy som zmazala FB a IG mám omnoho viac času na deti a začali má baviť hry s nimi,kvarteto,Čierny Peter, puzzle,kolky.zustila som o koľko času som prišla týmito soc.sietami a že má to s deckami baví.vzdy som to mala tak,že o bože no dobre,zahrajme sa ,ale má to strašné nebavilo.a teraz som rada.decka su také zlaté,čisté duše.rada ich sledujem ako sa tešia,neriešia.tka som aj rada,že som k tomu dospela.
Jediné čo mi ostalo je MK 🙏

minka201
30. dec 2023

Najviac ma dobíja asi kutanie sa v záhrade 🙂 Ale super je aj bicykel.

misulka22
30. dec 2023

Moja zver a veci s tym spojene.a ak zostane cas tak este citanie a kreslenie

ruzasipova
30. dec 2023

@pe_mi Tanec, knihy, dlha prechadzka. A cas straveny s detmi ma nabija a vybija zaroven.

buberova
30. dec 2023

Beh, prechádzka ak sama po meste tak s podcastom, v prírode/horách s manželom. Keď je teplejšie bicykel, keď je chladnejšie knihy, hry či počítačové alebo stolové.

vilma7
30. dec 2023

Psychicky viem úplne vypnúť pri puzzliach, tam sa na iné myslieť ani len nedá a ešte tie obrazy s diamonts.
Ostatok robím prevažne s deťmi, príroda, teraz lyže, korčule atď.

nenne27
30. dec 2023

Kazdodenne dlhe prechadzky do prirody so psom, varenie, pecenie, cvicenie psa, zahrada, knihy, kino

beataxxx
30. dec 2023

Každý deň aspoň 30 minút workout,mám tri zlate vnučky, prechádzky, kreslim,pes, knihy, kamošky, aj v robote ma to baví, koncerty, divadla, kino…..veľa voľného času nemám🙂🙂🙂

simsalabim
30. dec 2023

Citanie, prechadzky/bicykel, plavanie.

deti95060810
30. dec 2023

tanec, pohyb, hudba - pri tomto dokážem vypnúť vždy.

marianarem
30. dec 2023

Mna vo vseobecnosti nabija tvorba. V poslednych rokoch to bolo hlavne kreslenie a pisanie knihy (to sice v ramci prace, ale to ma velmi bavilo a nabijalo). Predtym som aj robila sperky, fotila som. Odkedy mam syna, tak na konicky velmi cas nie je, momentalne cez den uz nespi a nedospeli sme zatial do stadia, ze by som pri nom mohla napriklad sustredene kreslit. Takze momentalne sa dostalo do popredia dalsie moje hobby, a to je varenie a pecenie. Co ma nabija a na co sa viem tesit, je skusanie novych receptov, hlavne vselijakych cudzokrajnych. V poslednych 2 rokoch to bola hlavne turecka a grecka kuchyna, momentalne zacinam z perzskou.
Bavia ma inac aj jazyky a etymologia, tomu sa sem-tam tiez venujem, tak po kuskoch.

walentina7
31. dec 2023

Nemám žiadne záľuby ani záujmy. Každý koníček by ma deptal. Milujem samotu, byť doma a ležať v posteli.

vanilkovazmrzka
31. dec 2023

Sport, turistika a tulanie sa po peknych mestach.

elenajezova
31. dec 2023

Mňa cestovanie....

syyykorka
31. dec 2023

Sportovanie- byciklovanie, korculovanie na lade aj inline, kolobežka. Dobra knižka, kino, kava alebo drink s kamoškou. Dovolenky a cestovanie

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz