Aké máte hobby?

hruska91
21. nov 2021

Aké máte hobby? Nemyslím tipu - kebyže mám dva dni volno idem na wellness alebo cestujem. Myslím reálne hobby, ako vypínate pri deťoch a manželovi/partnerovi? Hackujete po večeroch, pozeráte tv, behate alebo vypinate pri varení, čítaní? Pri čom dobijete baterky? 🌸

simsalabim
21. nov 2021

@hruska91 po veceroch citam. Mimo vecery prechadzky, bicykel, plavanie...

janewithane
21. nov 2021

Prechadzky - idealne v prirode ale cez prac.tyzden aj po meste, obcas serial, vodovky, vseliake vyrabanie, hudba nahlas alebo cez sluchatka, cas s priatelmi a rodinou - idealne nazivo ale obcas aj cez video..

elizabet173
21. nov 2021

@hruska91 baterky dobíjam najmä v prírode a pri počúvaní dobrej hudby. Vonku som veľmi často, či už prechádzky, bicykel, potom pečenie, čítanie, hra na hud. nástrojoch, sem tam niečo ušijem

ruzasipova
21. nov 2021

@hruska91 Tancom na tanciarnach - s tym je aj spojena spolocnost inych ludi. A najma citanim.

kkovacovak
21. nov 2021

@hruska91 pečenie to je moje hobby. A keď potrebujem fakt vypnúť od stresu tak sa idem previezť autom takže aj šoférovanie ak sa to dá nazvať hobby.

zdenkatv3
22. nov 2021

Pre mna je to citanie. Mozu to byt kludne aj casopisy ale striedam ich s knihami 🙂 I ked som uz davno ziadnu neprecitala, to by som mohla zmenit 🙂

monkabohdalova
22. nov 2021

@hruska91 útulok pre psíkov, prechádzka v prírode, kniha, 🙂

jana_eyre_2
22. nov 2021

Maľujem na kamene, alebo obrazy.. nie vždy sa mi však chce vyťahovať farby, keď to už však začnem veľmi ma to baví.. taktiež dobre vypnem keď pripravujem čosi pre deti - napríklad chcem teraz robiť adventný kalendár..
Najradšej vsak mám keď vypadneme z domu všetci 5ti a ideme sa prejsť do lesa alebo do mesta..

janulicka24
22. nov 2021

Moj relax su knihy, prechadzky vonku ale napriklad tiez vypnem pri peceni, nie som akoze nejaky majster na pecenie, ale bavi ma to. Vyzivam sa v tom, ked sa vsetko zje. Alebo tiez aj antistresove omalovanky, to tiez mam rada 😉

lidia73
22. nov 2021

no hej pecenie je fajn, ked sa to podari, v poslednej dobe mam totiz pocit ze mi nic co sa tyka varenia nejde, neviem preco 🙂

danajahotkova
22. nov 2021

Pre mňa je relax ísť do hory, prechádzky, to je proste pre mňa najviac. Aj keď ma niekto vytočí, tak stačí aby som išla do lesa a hneď mám hlavu čistú.