Aké koníčky máte a v čom ste sa našli?

julka828
24. feb 2022

Ake mate konicky a zaluby nieco v com ste sa nasli ? Ja nemam nic a skusala som uz vselico no pri nicom nevydrzim nenasla som nic co by ma bavilo. Tak ze sa skusim popytat co robite vy co vas naplna

jaja20
24. feb 2022

Máme 2 záhrady,takže od jari do jesene sa v nich rada "rýpem", pestujem tam veľa kvetov a aj doma mám malú botanickú záhradu. Chovám 3 mačky,tie ma tiež nabíjajú pozitívnou energiou,baví ma bytový dizajn, najradšej by som každý rok vymieňala komplet nábytok 😅
A rada cestujem,spoznávam nové krajiny,ich kultúru...

ivangeline
24. feb 2022

Citam a chodim. xD

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka258
24. feb 2022

@julka828 Rada peciem, chodim na huby, na prechadzky s detmi. V lete rada zavaram, zbieram bylinky. Ale ja aj rada upratujem, detom triedim veci, aj rada pestujem zeleninku....moj sen je prijlasit sa na tanecnu aj s muzom. Ale to musia deti podrast 🙂

misulka22
24. feb 2022

Hrabem sa v zahrade a staram sa o nase zvieratka

dzulik_
24. feb 2022

Rada čítam a teraz najnovšie hobby a zároveň psychohygiena je šitie 🙂

lulinka_003
24. feb 2022

@julka828 ja som uz pocas strednej skoly zacala skusat tvorit gratulacne knihy, a odvtedy som skusala pletenie z papiera, servitkovu techniku na poharoch, palickach (puzzle), pri prvom dietati som sa naucila hackovat a teraz sijem... vsetko do coho som sa ponorila tak vyuzivam aj pri tvorbe s detmi a velmi ich to bavi, zial nie vsetko ide s nimi, preto prisposobujem aktivity veku, pre inspiraciu si mozes aj na fb pozriet stranku CathLu Creativity, postupne tam pridavam ukazku mojho nudenia pre ne, ale aj tvorbu s nimi 🙂 je to taky nas online archiv :D a najnovsie sa zacinam trosku rypat do pestovania vo vacsom na zahrade (nie len pokus o rajciny na okne)

petronellla87
24. feb 2022

@julka828 cudzie jazyky, citanie, a najnovsie pestovanie izbovych kvetin a studovanie staryc vrazd a psychologia vrahov😄

sigma510
24. feb 2022

@julka828 no ako v ktorom ročnom období. V lete chodím na bicykel, dlhšie trasy aj lesy, tento rok plánujem pridať korčule. Od jari do jesene záhrada, to už začína teraz, už mám priesady posadene, tiež mame mačky takže zábava aj s nimi. V zime je toho pomenej, ale sem tam si prečítam knihu, ideálne nejakú kriminalku, pozrieme večer nejaký film, teraz sme fičali na severských krimi serialoch, v zime sa mi to točí skorej o starostlivosť o domácnosť pomedzi prácu. Kedysi som maľovala a kreslila, plánujem sa k tomu opäť časom vrátiť, ale keďže mi teraz zasa začne sezóna letných hobby, asi zasa až na ďalšiu zimu a jeseň keď nebude co vonku 😁. A samozrejme v rámci možností vypadnem s partiou von, možno tento rok spáchame aj nejaké turistiky. Uvidíme, stále je čo, nedokázala by som len tak nič nerobiť a nemať nejaké záujmy, asi by ma piclo.

matana2
24. feb 2022

@julka828 vela citam.

veronice
24. feb 2022

Hackovala som.. Veeela a kadeco. Pocas prveho tehotenstva sa mi vsak vyrazne zhorsila tetania a musela som s tym prestat lebo som neudrzala hacik v ruke skrz krce ktore po chvili hackovania prisli. Tak som si sadla za sijaci stroj a sijem 🙂 naposledy napriklad toto. Robi mi to ohromnu radost a viem pri tom riadne zresetovat hlavu 👍 a este knihy, ale teraz skor viac to sitie 🙂

simca06022011
24. feb 2022

Výšivam, čítam, kazdy rok sa snazim "zahradnicit", upratujem a kopec inych veci, tolko toho je ze ani nestiham... a ked nic ine, je tu MK 😂

ivkazba
25. feb 2022

Veľa čítam, venujem sa pilatesu a joge, začala som sa učiť španielčinu (len tak). Spolu s chlapom v lete inline korčule, veľa prechádzok (viac krát týždenne), v lete s piknikom. Vždy máme rozpracované nejaké veľké puzzle, scrable hrávame, raz týždenne chodíme na wellness a fakt veľa sa rozprávame. A premýšľame učiť sa spolu nejaké tance. No a rada varím, v podstate denne (ak sa nejdeme najesť von), keďže nejem zohriate jedlo.

tyrkysova_kobyla
25. feb 2022

Citanie, turistika, cvicenie, lezecka stena, filmy, serialy, krizovky, varenie, spolocenske hry... Je toho dost a je to peste 😀

drimonna
25. feb 2022

Umenie ♥️ Konkrétne hudba, aranžérstvo, písanie a tak. Nejde mi to najlepšie zatiaľ, ale snažím sa. Aj videá natáčam už na YouTube, kde hrám na nástrojoch. Časom možno aj také budem točit, kde budem spievať...

drimonna
25. feb 2022

@petronellla87
Taaak o krimi prípadoch atď by som toho vedela aj ja veľa rozprávať, aj o rôznych veciach, ako je tajomno atď... Ja sa strašne zaujímam aj o takéto veci..... 😅

petronellla87
25. feb 2022

@drimonna hahaaaa tak to je super...Ja mam dnes posledny den prace z domu tak som si zrivna spravila kavu a pustila Vrazedne psyche k robote😄 Mas dake tipy na podcasty alebo knihy?

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimusha3
25. feb 2022

Rada pečiem, čítam, chodím v lete na huby, modelujem z polyméru, šijem oblečenie pre rodinu, šijem šperky z korálok, robím si domáci kravský syr a výrobky z neho, robím si domáce oleje a mastičky, prírodné mydlá, aranžujem, momentálne mám rozmaľované vyfúknuté vajíčka na zdobenie a pomaly sa chystám siať a sadiť zeleninu a kvietky.

drimonna
25. feb 2022

@petronellla87 Zvykla som pozerať na Youtube hlavne. Doporučujem pozrieť tieto Youtuberky- Krimi Príbehy, Skutečné príbehy, Nikol Kaštylová, Pod lampou,...

jaja20
25. feb 2022

@petronellla87
@drimonna
Baby,my by sme si rozumeli 🙂
Ja pozerávam tv stanice Crime and investigation a ID a ID dcéry som pod stromček dostala túto super knižku

drimonna
25. feb 2022

@jaja20 Ejha 😅 To môže byť zaujímavá kniha... Koľko stála?

petronellla87
25. feb 2022

@drimonna
@jaja20
Zalozime klub amaterskych vysetrovateliek😄 ta kniha je bezva ja ju mam tiez a este je vyborna aj tato

jaja20
25. feb 2022

@drimonna Veru neviem,lebo to bol darček,ale dcéra len tak medzi rečou spomenula,že bola dosť drahá 😅

jaja20
25. feb 2022

@petronellla87 Tento Heretik vystupoval aj v Najväčších kriminálnych prípadoch Slovenska,je to fakt odborník 👍

jaja20
25. feb 2022

@petronellla87 Btw,ja som odmalička fičala na Troch pátračoch od Alfreda Hitchcocka,tak my by sme boli Tri pátračky 😉

petronellla87
25. feb 2022

@jaja20 ten serial bol super...nedavno som ho objavila na youtube tak som si ho pozrela znova😄 a na troch patracoch som ficala aj ja😆

lulinka_003
25. feb 2022

@mimusha3 mate tiez siroky zaber konickov, najviac ma zaujal syr a vyrobky z neho 🙂 ja budem rada ak zvladnem sama syr nie este dalsie z neho :D

mimusha3
25. feb 2022

@lulinka_003 no to mám. Pri štyroch deťoch musí byť aj psychohygiena nejaká. 😁
Syr je úplne jednoduché urobiť, ťažšie je ustriehnuť kyslosť syra na nite..

lulinka_003
25. feb 2022

@mimusha3 no o psychohygiene pri detoch viem svoje (mam 6) :D fuu takze az tak pri korbacoch.. no asi ma caka este vela studie :D nerada by som mala na "vyhodenie" ked sa nepodaria :D