Aké koláčiky pečiete na Vianoce??

xinka12
15. dec 2019

Baby dajte inspiraciu co peciete na vianoce, tento rok nejak.neviem co... potesi aj nieco zdravsie

terka2508
15. dec 2019

@xinka12 linecké, medvedie labky, parížske rožky a laskonky. Mega zdravé to síce nie je ale je to u nás top co sa vždy zje

siska53
16. dec 2019

@xinka12 ja robievam ischelske torticky, ale tie roim.zo spaldovej muky a trstinoveho cukru, takze hadam to zdravsie je... Ked das menej cukru a prip. Trstinovy a inu muku ako bielu, tak to hned mas.zdravsie.
Plus su aj rozne ovsenne kolaciky, ktore dlho vydrzia, ale.recept neviem, tie robieva vzdy sestra.

fridi96
16. dec 2019

Linecké, perník, medovníčky, košíčky, peciatkove tie keksíky, kokosové pusinky, orechové rožky, žltkové rezy

xinka12
autor
16. dec 2019

@siska53 snazim sa nahradit muku spaldovou, uz som tak robila medovniky, vanilkove rozky

pralinka86
16. dec 2019

Nie veľa.. mandlove medovniky, a k tomu asi cokoladove crinkles, mandľové tyčinky alebo take orechovo brusnicove pecivo.. a možno akurát marlenku domacu skúsim
Inak Horecka ma pekný clanok o "zdravom" peceni... Naj je neprehanat to
https://horecka.sk/2015/12/zdravsie-pecenie-nie...

siska53
16. dec 2019

@xinka12 no vidis, tak sa to da so všetkým. Ja som.uz aj piškótové cesto robila cisto zo psenovej muky napr. A urcite netreba piect kvanta, tak normalne, ved na Vianoce ten zaludok je rovnaky ako v ine dni, zazracne sa neroztiahne.

majuska167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkaviki48
17. dec 2019

Prosím piekol niekto už perníčky bez medu. Pre deti? Ďakujem za radu