Aké je vaše hobby?

spevacka
28. nov 2009

Ahojky, všeličo sa tu rozoberá, ale nenašla som tému o tom, čo robievate resp.robievali ste, keď ste mali viac voľného času a či to bolo až tak silné, že vám to ostalo dodnes napr.šport, divadlo a tak...ja ako vidno aj z môjho nicku aktívne spievam už od škôlky 😀 až dodnes. A milujem to...a je to super koníček, pretože aj keď mám mimčo (druhé), stále sa to dá, keď už inde nie, doma určite a malej sa to zatiaľ páči 😉

suziad
28. nov 2009

foto 😵 a vsetko okolo neho 😀

maca793
28. nov 2009

oddychovanie 😀

zoeno.1
28. nov 2009

ja som ja v detstve jazdila na koni....mam krasne spomienky,skoda,ze som od toho upustila s nastupom puberty....alebo zeby som len presedlala 😀 😀 😀 😀ale nie 😝 kazdopadne teraz na to uz ani cas nemam...skoda,snad raz ....ked alicka nebola na svete,tak som mala hobby take vyrabanie kedejakych serepeticiek a hlavne zo slaneho cesta,teraz su veci na to odlozene v pivnici,snad ked povyrastie ich znovu vytiahnem a budeme spolu modelovat 😉 a co sa tyka spevu,tak aktivne spievam od detstva aj ja,ale len doma a hlavne aby ma nik nepocul ,sa straaasne hanbiiiiiiiim😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoeno.1
28. nov 2009

ze "ja som ja" ....no uuuchvatny zaciatok prispevku 😀 😀 😀 😅 😅

spevacka
autor
29. nov 2009

zoeno.1 aj môj syn (6r.) miluje koníky, sem tam ideme na neďaleký ranč, nech sa trocha povozí. Ja a koniar kráčame vedľa koníka a sedí hrdo ako rytier 😀 . Ako sme boli naposledy,rozmýšľam,čo mi je také čudné, ten môj synátor sa mi nejako nezdá vo svojej koži...ale prečo? a odrazu mi zaplo.Veď on nerozpráva. Na tom koníku celýčas čo sedel, neprehovoril a to sa jemu inak huba nezavrie 😀 . Musíme ho niekedy prosiť, aby bol už chvíľku ticho. Tak takto funguje hipoterapia u nás. 😉

eli77
29. nov 2009

tak ja mam toho viac...vysivanie, pletenie, hackovanie, servitkovanie, modelovanie, keramika, zvierata, pletenie z papiera...a milion dalsich veci...viac tu: eli-fredy.blogspot.com 😵

paola.o1
30. nov 2009

ja milujem erobik, teraz zumbu takze uz roky rokuce chodim cvivit a ked nahodou nemam nikoho na strazenie maleho, zbalim hracky a maly ide so mnou 😀

leniciatko
30. nov 2009

už nemám ani snád volnej chvílky pre seba,čo by som niekam vypadla,alebo sa zavrela a hotovo. škoda. ☹

emanka
1. dec 2009

ja milujem knihy, už od detstva 🙂

giza
2. dec 2009

kraslice, oblatky, dulovanie, laktacne poradenstvo, masaze deticiek (aj tatinka ale iba nasho 😅 )....rucne prace (okrem strikovania a sitia oblecenia vsetko - aj serviky atd ako pise Eli)...knihy ako kedy je cas a skor filmy a hudba, tanec, bicyklovanie (auto sme ziskali aj to len firemne od januara 09, dovtedy vsetky nakupy a lekarov len bus a cykel - to si pri 4. detoch ani nepredstavujte), korculovanie ( aj- aj), lyzovanie ( zial uz od strednej nemam lyze), turistika ( kvoli kliestom a naslednej bolerioze co chytila najmladsia v 1. roku zivota, skoro uz vobec - no i teraz su huby a sla by som keby sme tam nemali tolko diviakov),a hlavne NET!!! to je lepsie ako casopis, rada pokecam aj nazivo, este zvieratka (aj hadi, pavuky, nerobia problem)....

fuuu hadam som na nic nezabudla...

a Leniciatko - treba si len spravne rozdelit/zadelit medzi clenmi rodiny prioritne ulohy a cas si najdes na seba, mala by si to spravit cim skor aby si sa nezcvokla! 😵 😉 Lebo ak ty spravis nieco pre seba, tak sa to potom odzrkadli na spravani a aj jednani teba k svojmu najblizsiemu okoliu= co je tvoja rodinka! Tak to povedz aj muzovi/partnerovi a ides! Len smelo a stoj si za tym, nevycitaj si to, ale vychutnavaj....

xlucia
12. nov 2012

@giza ako si to zvladala pri styroch detoch na bicykli?

photoangel
12. nov 2012

velmi rada fotim, je to moja niekolkorocna vasen 🙂

giza
18. jan 2013

@xlucia fuha po troch rokoch otazka - jednoducho, jedno dieta v predu, dalsie na svojich bikoch - tusim foto tu niekde taku mam,ale nervy pri uceni tretej dcery som mala statne 😒 a inak je to jediny rychly a naj prostriedok odtial kde byvam do mesta (lepsie ako bus, ale nie v zime 😉 )

lussy23
22. jan 2013

torty, modelovanie postavičiek, háčkovanie, kreslenie, maľovanie na textil, priatelia, čítanie,

eliska1986
31. aug 2013

@giza servítky zbierate?

giza
25. sep 2013

@eliska1986 ani nie, syn zbieral ale tiez uz prestal.

mata1001
25. sep 2013

bože baby, ja som po precitani tejto temy zistila, ze ziadny konicek nemam... 😖 😠 😒

autumn11
9. mar 2017

ja milujem tvorenie rôzneho druhu. Teraz som začala chodiť na výtvarku a vždy odtiaľ odídem nabitá energiou. Uchvátila ma teraz keramika, scrapbooking a maľovanie na hodváb.