Aké čižmy na zimu?

miamia33
3. okt 2013

viem, je to asi divna otazka, ale maminy, zeny. 😀 ake su pre nas dospelakov podla vas lepsie cizmy na zimu-kozene alebo obycajne?? rozmyslam nad kozenymi ale trochu ma odradzaju ceny a pri tych nekozenych sa zas obavam ze v snehu zase premoknu..dakujem, 😔

sissy27
3. okt 2013

čo sú to "obyčajné, nekožené" čižmy ? háčkované, koženkové, textilné, gore-texové, semišové....? aká zima - len tak do mesta do čľapkanice alebo niekde do snehu? v prvom rade si musíš určiť, do akých podmienok (lebo iná je zima v Bratislave a iná na Donovaloch) a podľa toho vyberať, ale teda ja osobne mám na zimu viacero druhov topánok...

juliana77
3. okt 2013

skutočne divná otázka.

sophia111
3. okt 2013

Zvláštna otázka 🙂) No hlavne teplé, nepremokavé 🙂 Opýtaj sa v obchode, poradia ti. Na obuvi by som zvlášť nešetrila,nie že ti budú premokať a bude ti v nich kosa🙂 A doteraz si mala aké topánky??

anuska74
3. okt 2013

Nohy nás nosia celý život, takže ako dáma v botníku treba mať nejaké koženné pekné , potom také mestské na behanie ak máš dieťa a jedny kvalitné teplé, ale mám skúsenosť, že aj obyčajné, ale teplé splnia v mrazoch svoj účel. Ostatné ako píšu mamičky vyššie.

katkas1
3. okt 2013

ja som si vzdy kupovala v riadnej obude ale ked som vlani zisla do obuvy a videla za 80 e a viac tak som sa otocila a odisla, kupila som si v cinskom a nemaju ziadnu chhybu, nepremokaju, su teple, nesmdia a staly 15e a to je rozdiel a musite mamicky uznat ze aj v riadnych obuvach uz nie je taka kvalita ako pred dakymi 5 rokmi len ceny idu do neba 😠

simsalabim
3. okt 2013

Ja mam niekolko parov...trekove topanky na behanie a turistiku, vysoke kozene cizmy k sukni, clenkove cizmicky a poriadne snehule do snehu aj clapkanice. Ale urcite zalezi aj od toho, aky mas zivotny styl. Ak do prace chodis v kostyme, asi tazko si obujes k nemu trekove topanky. A tiez zima je ina na juhu aj severe Slovenska... osobne si myslim, ze treba minimalne 2 pary...na striedanie.

emulienka99
7. okt 2013

Rozhodne kozenne. Treba impregnovat. Samozrejme na sankovacku s detmi resp. Prechadzku v zasnezenej prirode snehule,najlepsie take,ktore pekne sedia na nohe,aby sa dali vyuzit aj do mesta v clapkanici. Oplati sa investovat. Dospelym noha nerastie a ak ich budes osetrovat vydrzia 2 az 3 roky. Snehule aj viac.