Aké boli vaše pocity po prvom trenažéri?

25. sep 2024

Baby povzbudte ma prosím..aké boli vaše pocity po prvom trenažeri? Ja kým som našla ten správny cit na pedále, zosúladila všetky úkony tak som si v duchu pekne ponadávala a aj sa opustila 🥲😀 ku koncu hodiny už to bolo ovela lepšie ale az som sa citila trapne pred panom co na mna dohliadal...som perfekcionalista a hned mam zo seba zly pocit ked nejde vsetko ako ma 😀 som jediná ktorej to hned nešlo?

maranco
25. sep 2024

Aký trenažér používaš?

biba_18
25. sep 2024

@maranco 😂😂

robertoo1
25. sep 2024

Je to len o zvyku nič iné,,,bude to fajn👌

anavixy
25. sep 2024

Zle 😂 ja som napr prisla na to ze si musim obut ine tenisky, lebo v tym co som mala som necitila pedale tak ako som potrebovala… ale neda sa to porovnat s realnym soferovanim, no je fajn sa trosku zorientovat na trenazeri, takze vobec si z toho nerob tazku hlavu 🙂

unicornlady
25. sep 2024

My sme trenažér v autoškole vôbec nemali.

hefo
25. sep 2024

Ja som robil autoškolu v r. 2003 a trenažér bol len preto, že musel byť - imitácia Škody 100, kde sa to nesprávalo ako normálne auto ani keď to bolo nové a po 30 rokoch to nefungovalo skoro vôbec ("otáčky" lietali takmer nezávisle na zaradenom prevode a stlačení plynu). Niečo ako cesta sa zobrazovala podivnou projekciou na zelenom skle (už si to ale presne nepamätám), ideálne pre epilepsiu, a to, kam treba zatáčať sa dalo len odhadovať. Bola to stratená hodina.

katica06
25. sep 2024

Trenažér sa vôbec nedá porovnať s reálnym šoférovaním, ja som jazdila na otcovom aute vo veku keď sa legálne nemohlo, v doprovode dospelého, aj na VZV, či multikáre, pred autoškolou. Trenažér ma zaskočil.To bola vtedy staručká škodovka100 4st radenia, pedále hrozné. Nič si s toho nerob. Nebudú sa hodnotiť podľa tohoto v
,,výkonu,,.

thirstymonk
25. sep 2024

Ja som mal taky pocit, že som akurat zbytočne zabil hodinu života takou kktinou ako trenažer :D

siska53
25. sep 2024

Trenazer je uuuplne daco ine ako realne auto. Takze by som sa nestresovala.

slavkadud
25. sep 2024

My sme mali trenazer tiez, ale bol to teda uplne iny pocit ako v realnom aute na ceste 😀 Ale celkom mi to slo. Je to fajn predpriprava 🙂

nevenka
25. sep 2024

@hefo ja v 2001 a to bol des 🙃😅

ivanakal
25. sep 2024

Ja som bola na trenazeri niekedy v 2001-2002 a si pamatam ze mi potom bolo na vracanie. 😀

zltalienka
25. sep 2024

Ako na PC hre...takej nejakej z roku 19xx. Ale máš možnosť havarovať a nič sa Ti nestane.

kiki68
25. sep 2024

Toto som nikdy nemala, nas dali na parkingu velkom do auta a vzdy bola skupina 3 ludi a sme sa striedali. Ti lepsi isli vacsi okruh

mimikarol
25. sep 2024

Trenažér je sprostosť. V autoškole mali trenažér imitáciu Fabie. Inštruktor mi rátal koľko krát by som bola mŕtva keby tak šoférujem auto. Neviem už presne koľko x to bolo, ale dosť 😂

ivanaks
26. sep 2024

Mne bolo po prvom trenažéri zle (ak sa bavíme o autoškole 😉). Nie obrazne, nie pre to, že by som niečo spravila zle (priznávam, temer som zrazila dieťa, čo sa rozbehlo za loptou), ale fyzicky zle. Začala sa mi krútiť hlava a napínalo ma na zvracanie. V aute som nikdy takýmito problémami netrpela (ani netrpím), ale môj mozog sa v danom momente nevysporiadal s tým, že sedím bez pohybu a obraz sa hýbe... Jazda v reálnom aute už bude o inom, takže sa týmto zbytočne netráp.

autor
26. sep 2024

@ivanaks mne to vobec nesedelo...ten priestor, ten zastaraly trenažer, nemala som cit pre plyn a spojku lebo to tam skakalo akpze extremne a to som ani nic nestlacila...no uz nech som v aute...snad tam to pojde lepsie a naucim sa