Aké auto za 8500k?

25. júl 2024

Chcela by som si kúpiť nejakú jazdenku za 8000-8500k, ale vôbec neviem, za aké auto takú sumu vysoliť, resp. aby to auto za tú cenu stálo. Chcela by som nejaký hatchback, buď Hyundai, Kiu alebo Toyotu, popr. ešte Seat. Aby mal nejakú lepšiu výbavu, ako je klíma, park. senzory, a asistenta rozjazdu do kopca. Najazdené do 100k km a aspoň 1.4, benziňák.

Koľko ročné to neviem. Brali by ste za takú sumu 8-10 ročné, ktoré má menej najazdené? Alebo na veku nezáleží?
Bude to moje prvé auto, preto sa pýtam.

autor
25. júl 2024

Podotýkam, že chcem auto s manuálom.

klementinka58
25. júl 2024

ja som kupovala auto nedavno, jazdenku narychlo, kedze povodne uplne odislo a moj mechanik mi poradil vw touran, mala som poziadavku automat, vyssie sedenie a rodinny typ auta s vacsim kufrom . Vraj sa dobre servisuju tie znacky, od opel zafira ma odhovoril, hned mi menoval kopec veci co pri takom veku a cene moze odist a kolko to bude stat. Skus sa poradit v nejakom servise, niektore robia aj obhliadky ak chces nejake kupit

tundra
25. júl 2024

Za mna toyotu,akukolvek v benzine,Suzuki SX4,SX4 Cross.Netypicke na Slovensko Subaru XV 1,6 benzin.Manzelka jazdi na nom cca.5.rokov,zatial bez investicie.8500 je celkom slusny rozpocet👍.Hlavne vyskusaj viac aut,aby ti sedelo.Drzim palce😉

madeincssr
25. júl 2024

To mas dobry rozpocet aj vyber aut, tiez hlasujem za doplnenie Suzuki.

wade
25. júl 2024

Rozpocet fajn, pozri mozno Mazdu 3 ale ja osobne by som si asi vybral Polo, alebo Golfa. Ale ako pise @tundra - vyskusaj si auta sama. Uvidis co ti najlepsie sadne.

madeincssr
25. júl 2024

Aj Fabiu III 1.0 MPI alebo TSI by si mohla s tymto rozpoctom najst peknu.

autor
25. júl 2024

Lol počkať, 8500€. Nevšimla som si chybu. 😅

wade
25. júl 2024

To sme nejak vytusili z kontextu 🙂

kika572
26. júl 2024

Seat ibiza