Akcie na nábytok

terinka015
18. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Nasla som dobre akcie na nabytok zo showroomu, keby to niektorú zaujímalo, úplne nové kusy za suer ceny https://www.designoutlet.sk/vypredaj-zo-showroomu.

margaretka818
20. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

@terinka015 to pocujem prvykrat, ze vypredaj zo showroomu, kde maju predajnu, pokial niekde v okoli asi by som sa aj isla pozriet, co je to za obchod?

zlatkavav
21. okt 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Celkom zaujímavý výber tam majú v tom výpredaji som pozerala, ani nie celkom drahé veci, nebude to zničené alebo nejako poškodené?

terinka015
autor
25. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

keď je to zo showroomu tak to je len že to mali vystavene, potom tam majú druhú akosť, tak to sa môže stať, že to nebude úplne ok, ale neviem no, to by si sa ich musela priamo spýtať

lenkanovakkova
26. okt 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

oni podla mna musia oznacit ze ten nabytok bol uz niekde akoby pouzivany, preo je v kategorii zo showroomu, ale vacsinou je to celkom novy nabytok, ale ten samozrejme nemozu znova zabalit do krabice a predat akoby nic