Aká reklama vám ide na nervy?

30. jún 2021

Dievčatá 😀 napadlo mi teraz, pretože pozerám akurát telku.
Aká reklama vám ide strašne na nervy?
Ú mňa to je ten úverový certifikát... 😀😀

elizabet173
30. jún 2021

mne je to úplne fuk, TV takmer nepozerám, tento týždeň som ho od nedele ešte nemala zapnutý a ak náhodou áno, tak zásada je mať diaľkové pri ruke a okamžite vypínam zvuk.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik2008
30. jún 2021

Úverový cer ti fi kát 😁😁😁a samozrejme ten zelený pajác 😁

barborkabar
30. jún 2021

jój ja som alergická už pomaly na všetko, keby bolo na mne tak ani telku nemáme, ešteže takto večer si len nejaký film pustíme na hbo go a vybavené 🙂

elenajezova
30. jún 2021

Áno, úverový certifikát... A potom sa pri chytím pri tom, že si to v duchu ďalšiu hodinu pospevujem. Veľmi chytľavá melódia. 😄😄😄

hederamonstera
30. jún 2021

Zolando ci co to je….otrasna reklama a v kazdom reklamnom bloku
Ja tv vobec nepozeram ale ako som teraz tehotna a je mi hrozne cely den, tak mam zapnutu tv a z toho ako sa tie iste reklamy opakuju ma az napina…ako ked pocuvate jednu piesen dokola az vam z nej zacne byt zle😂

sisa_s
30. jún 2021

Ja neznasam tu nekonecnu Dedoles, co ide raz za cas 😀 vacsinou ide taka kratka, zaspievaju, konec 😀 a parkrat isla taka dlhoooocizna, som skoro umrela, kym to skoncilo 😀

daom
30. jún 2021

@viestta och dievca moje zlate, preco stale riesis, ci sa niekto podpise alebo zalozi temu anonymne? To je snad kazdeho osobna vec. Kedze je tu ta moznost, kazdy ma pravo vyberu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gdpr
30. jún 2021

Žiadna nemám doma TV 😁

sssss123
30. jún 2021

mne lezie na nervy tá veverička v dedolesovej dlhej reklame, také čudné nohy jej spravili

savoya
30. jún 2021

Mne strasne lezu vsetky reklamy od Prima banky.Som na ne totalne alergicka!

priamia
30. jún 2021

Mne idú na nervy reklamy o očkovaní proti covidu s Maštalírom a Oňovou, normálne mi je z nich na grc 🤮

gazpalm
30. jún 2021

Ja ,kedze som casto v aute tak tie reklamy do radii neviem kto vymysla ,ale ide ma skoro pri kazdej druhej odpalit 😁vrchol je trenirkáááren.sk a daco so stupackami a dristy ,ze mam dost....😁

aurorastone
30. jún 2021

Mne je na grc a nevoľno co je tiež spot na očkovanie a ten deduško tam dychci na UPV... Úplne to psychicky zle na mna posobi a som nervna z toho, hneď musím prepnúť alebo aspoň vypnúť zvuk.... Inac opak milujem také 2 staré reklamy na becherovku a vineu 😁

lvula
30. jún 2021

Vo mne normálne vzbudzuje pomaly agresivitu akakolvek reklama teleshoppingu. Akonáhle to počujem, musim to prepnúť 😃
Certifikát mi nevadí, len mi pri tom vždy napadne očkovací certifikát a ze malo min. zdrav. vymyslieť tiež takú reklamu 😁

obcanka123
30. jún 2021

Mne v rádiu vadí reklama na Trenírkáreň.. a v telke na Alzu a Prima banku🤦‍♀️

malinoismum
30. jún 2021

A ja to otocim na reklamu, ktorú mám rada!🙂 JEDNOTA ma podľa mna úplne úžasne vtipne a premyslene reklamy 👌🏽😅🙂

iwesska
30. jún 2021

U-ve-ro-vy CEN-3-fi-kat😂 ako to spieva moja mala je nahodou super👌Obaja ked to cele sputia naraz sa smejem na nich😁 Ja nemusim vsetky tie orgazmicke reklamy na zmrzlinu,mineralky a vlozky. Nepoznam zenu,co skace od radosti aby si mohla dat najnovsiu vlozku,ani nikoho,co po odpiti z mineralky dosiahne 3 orgazmy😂

nttnnt
30. jún 2021

vsetky na ockovanie, alza a dedoles :D

simca06022011
30. jún 2021

Dedoles je super.. :DD a vdaka tomu ze frcala reklama celu koronu, dedoels vieme vsetci spievat :DDD
Ja neznacam Alzaca.. to skriekajuce cudo ked pocujem, tak ma ide porazit. Ale celkovo.. vacsina reklam mi vadi, lebo su dlhe :DVlastne to je dovod preco si platim netflix a hbo a telku bezne nepozeram :D

jana_eyre_2
30. jún 2021

Žiadna, pozerávam len kodi a moje obľúbené filmy a serialy 😅

lenvam
30. jún 2021

@hederamonstera jeziiin presne!!!to musel vymyslieť zas dáky čo nevie kam sa zaradiť 🙈

patka06
30. jún 2021

Reklama na očkovanie s Maštalírom, čudujem sa, že sa na to vôbec dal nahovoriť
na úverový certifikát
pomaly mi začína byť aj Alzák sympatický
Bezkonkurenčne najlepšie reklamy sú Jednota

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
30. jún 2021

Reklama na zalando, na konci beží na kolobežke gay a nieco povie, len neviem čo (zdá sa mi, že to je v cudzom jazyku)

fineta
30. jún 2021

Presne ako píše @nttnnt

janulik2008
30. jún 2021

@malinoismum Coop Jednota má najlepšie reklamy a stále sa teším na nové 😁😁😁

baccio
30. jún 2021

Je mi to štyri...😑...kto toto vymyslel....mladý jak zombíci...des

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz