Aká káva je najlepšia do kávovaru?

limoncelo
29. nov 2015

Aka kava je najlepsia na pripravu domaceho expressa do pakoveho kavovaru?

8291
29. nov 2015

Ja jednoznačne lavazzu.ked som mala pákovy vystriedala som vseliake druhy káv aj tak mi najviac chutila lavazza v červenom alebo zlatom obale.tá v čiernom sa mi zdala uz silná.teraz mam automat a tiež som vystriedala kadečo ale vratila som sa k lavazze.je pravda že je draha ale u nas sa pije 1-2 kavy denne a to len ja,manžel kávu vôbec nepije čiže mne to vydrží dlho.pakovy mi odisiel po 7 rokoch a automat sme kúpili cez firmu v ktorej manzel pracuje za výbornú cenu,čiže pakovy sa mi znova vôbec neoplatil kupovať,ale samozrejme ze keby nemame takuto možnosť tak kupim znova pákovy.to sú naj naj espressa,žiadne tassimá dolce gusta.hoci tassimo som mala ale to boli premňa vyhodene euračiky.niet nad klasické presso.ani neviem prečo som tassimo kupovala,potom som si uvedomila ze ma kavu jaccobs a mne jacobska pripadá kyslá,nechutí mi.ale každému chutí iná kávička😋

katie555
29. nov 2015

taka aka ti bude chutit. .ja som toto riesila nedavno , kupila som bean-to-coffee stroj a hladala som dobru kavu ...Vyskusala som viac druhov , su niektore co mi chutia viac , co menej ..
Teraz momentalne je tyalors italian beans ta naj .
Som sa pytala tiez na fore, som dostala niektore doporucania ze im najviac chutia a mne napr nechutili ..
Takze by som povedala ze jedine vyskusanim a vylucenim co ti nechuti ...
A tiez lavazza su tiez dobre kavy , napr u mna aj jedna tescova (ich vlastna ) chuti ...
viem ze som ti asi moc nepomohla, ale kazdy ma ine chutove pohariky

bibistec
29. nov 2015

no ono zalezi vraj aj od toho ako casto kavovar pouzivas lebo napr. v kaviarni urobia dobru kavu a pritom to moze byt aj popradska a to je preto lebo ten kavovar v kuse ide. ale inac vyskusaj ta lavazza je taka lepsia volba

suchana
29. nov 2015

Ak si potrpíš na kávu, kupuj ju určite v špecializovaných kávových obchodoch. Najlepšia je samozrejme zrnková a doma čerstvo zomletá, ale majú tam aj mleté, alebo ti ju tam zomelú. Lavazza, segafredo a podobné akože kvalitné kávy, čo aj majú bežne v kaviarňach sú pásová veľkovýroba. Tie boli kedysi, ked sme v SR nič iné nepoznali. O tých z obchodov ani nehovorím. Skús Ebenicu, Barzzuz ( tú majú zo všetkých kútov sveta). Záleží aj od kávovaru. Ked do nekvalitného dáš aj super kávu, nebude to ono...

sima410
30. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

nato musis prist sama ktora ti bude najviac chutit

anib
30. nov 2015

mne chutí lavazza zlata cremoso, alebo čierna, ked je v lidli v akcii za 9,90 si ju kupuvam, inak ma lidl aj cervenu 500g espresso kavu za 3,99, mne chuti aj tá, a je v super cene, mala som aj iné, ale nezaujali ma až tak, 100 ludí, 100 chutí... 😉

ferre1
22. sep 2016

Ak to má byť kava do kávovaru (espresso) tak určite treba odporučiť niektorú z priažiarní
Napríklad Green Plantation www.grpkava.sk alebo Veronia prípadne Fine Coffee SK www.finecoffee.sk
Samozrejme treba si vybrať tú svoju :D

zcvicel
15. dec 2016

Nam chuti Eduscho Mocca Grande. A nepotrebujes special obchod. Mame pakovy kavovar, tlak 15 barov

ferre1
15. dec 2016

Ak chuti tak nie je co riesit.
To je ako keď niekomu chuti lacné čučo (vino) tak je zbytočné ho presviedčať, že sú oveľa kvalitnejšie odrody ktoré aj organizmus ľahšie strávi. Čo už, Educho alebo Lavazza už nie sú ani zďaleka pojem kvalitnej kávy.
Mimochodom či má pákový kávovar 15 barov alebo 25 barov je úplne jedno keď treba na prípravu 9 barov :D

daniela19891989
17. jún 2017

Ahojte, podla mna je najlepsia je Cibetkova a nie je ani najdrahsia zdaleka. Treba si priplatit to je jasne ale za ten pozitok to stoji.

Velmi informacie najdete napriklad tu: https://kofi.sk/poklad-zvany-cibetkova-kava/

🙂

3kvietok3
22. máj 2018
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

Ahojte mozem sa spytat, kupujete kavy cez internet aj? Pretoze u nas nie je ziadny dobry obchodik :/

ferre1
23. máj 2018

@3kvietok3 cez internet a najlepšie priamo keď má pražiareň svoj internetový obchod vtedy je aj čerstvosť zaručená. Ja osobne pijem kávu od www.finecoffee.sk 🙂

sonka1981
24. máj 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@3kvietok3 Ahoj, ja kupujem pravidelne na strankach kavovary-jura, pretože som tam kupovala aj kávovar kedysi, a som rada keď to môžem mať takto pohromade 🙂

3kvietok3
25. máj 2018
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

Dakujem za doporucenie a skusenost, pozriem sa tam 🙂

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz