Aká je to muška?

vilma30
12. jan 2018

Baby, prosím viete niektorá identifikovať tento hmyz? Je to mala muška, má asi 3 mm. Dakujem

panipanka
12. jan 2018

vyzera to trochu ako maly nocny motyl

oliva276
12. jan 2018

Pravdepodobne Clogmia albipunctata, muška, ktorá sa liahne v odpadových rúrach. Vydezinfikuj odtoky na noc Savom.

opica_skorica
12. jan 2018

@oliva276 @vilma30 áno, je to Clogmia albipunctata, viac si o nej prečítaš napríklad tu https://www.nahuby.sk/diskusia.php?parent_messa...

vilma30
autor
12. jan 2018

Ste super, ďakujem veľmi pekne. Idem na to.

piece
12. jan 2018

Máš nového kamaráta doma? :D :D :D

trinneo
12. jan 2018

A čo ak nepomáha naliať Savo a ani napr. SIFO do umývadiel??? Viem, že mne vychádzajú z umývadla a nepomáha mi, ani keď to takto dezinfikujem... o pár dní sú tam zase... bývam v paneláku, môže byť, že ja sa snažiť môžem a moji susedia nie a potom sa ich vlastne nezbavím. Budem rada za každú radu🙂

caray
12. jan 2018

tak pokiaľ sa ty snažíš a susedia to majú na háku tak to môžeš robiť donekonečna. nemáte nejakého panelákového správcu, ktorý by vyvesil zoznam aby to urobili všetci?

lavieenrose
12. jan 2018

mozno by bolo fajn dat stupel do umyvadla a vane
@trinneo

fajnova
13. jan 2018

mali sme ju v kupelni, svokrovci na wc. vzdy poslusne sedela na jednom mieste, nicoho sa nebala. bolo mi luto zabit ju, tak tam s nami byvala :D ani som nevedela, ze to je taka zaujimava muska.

opica_skorica
18. jan 2018

@vilma30 @fajnova Toto je ten pripad, ked sa z dovolenky v cudzine dovlecie aj takato mucha, ktora sa rychlo mnozi. A netreba ju lutovat rozpucit. Teda ked sa vam ju vobec podari chytit 😉