Aká je to farba svetríka?

27. dec 2022

Ahojte. Dnes ráno máme doma takú menšiu dohadovačku, že aká je to farba svetríka .. ďakujem krásne za odpovede

ikonica
27. dec 2022

Tmavomodra... Ale foto moze skreslovat...

oliviakatka
27. dec 2022

Taká 'denim' modrá

zuzidr
27. dec 2022

denim modra - ženské pomenovanie, modrá - mužské pomenovanie

mishka81
27. dec 2022

Ak sa dohadujes s chlapom, tak ti rozoznaju tak 16 zakladnych farieb :D cest vynimkam. Cize pre neho modra 🙂

autor
27. dec 2022

Neuverite ale hádam sa o tom so svojou matkou 😄😄😄 a ja vravím modrá oná že zelená

simsalabim
27. dec 2022

Zelena ??? To hadam nie...

svokrinjazykmonika
27. dec 2022

Taká šedomodrá. Mamine odkáž že okolo zelenej to ani nešlo. Aspoň podľa toho čo vidím na fotke. Ale je zaujímavé aké je vnímanie farieb subjektívne. 😏

kiwi3
27. dec 2022

predpokladam, ze to bolo fotene pod studenym svetlom a v skutocnosti je to tyrkysovejsie, ked tvrdi, ze zelena... tu to vyzera modre

sense
27. dec 2022

Podľa fotky modrá, v skutočnosti môže farba vyzerať úplne inak ako na foto

stanulienkat
27. dec 2022

Na foto tmavomodra. A nie je to svetrik.

ankare
27. dec 2022

Tmavomodrá

vandica
27. dec 2022

Tak podľa mňa jednoznačne modrá 😁 ale je pravda, že naživo môže byť odtieň trošku iný, ale na druhej strane neviem ako by aj iné svetlo z tohoto spravilo zelenú 😁

solinkarka
27. dec 2022

Tmavomodrá

h2
27. dec 2022

O farbe sa dá pohádať do krvi! 😂

https://www.youtube.com/watch?v=bU7on30FW2Y
dusankomoj
27. dec 2022

Ak je tá farba v skutočnosti petrolejová,tak tú mamina môže vidieť do zelena.

0silvia0
27. dec 2022

My mame doma hadavy gauc. Ja a syn ho vidime ako sivomodry a muz a dcera ho vidia ako hnedy.

slovakboy
27. dec 2022

Matka môže byt kľudne farboslepá. Overte to na iných farbách na očnom to vedia zistiť. Ja na príklad si tiež mýlim modrú so zelenou keď sú v tmavom odtieni a je slabé osvetlenie.

dskjhfdlkdjhl
27. dec 2022

Co tam po farbe, toto nie je ziaden svetrik, to je mikina. Takze si mozete dat dalsiu hadku😉

euka210
27. dec 2022

Asi je farboslepa, lebo je to modra.
Aj ja som sa nedavno hadala so synom, ci je to modre ci zelene...ale to nebolo take jasne 😁
Moja svokra na oranzovu stale hovori ze ruzova...tak jej nedavno syn nerozumel aku misku mysli a skoro hadka 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

euka210
27. dec 2022

Staci, ze to je v skutocnosti tyrkysova a niekto povie, ze modra a niekto ze zelena...a zena povie, ze tyrkysova 🤣

mijunik
27. dec 2022

Tak táto mikina je jednoznačne tmavošedomodrá, texaskovomodrá (konečne viem, čo je to denim😊, díky
@oliviakatka, @zuzidr). Fotené je to na žltooranžovom podklade. Ak nie a podklad je v skutočnosti iný, tak aj farba minkiny môže byť iná. Ale zelená??? 😳🧐 Neleží tam niekde skutočne aj nejaký zelený svetrík? Že by ste sa s mamou nepochopili, o čom ktorá z vás hovorí?

mirka438
27. dec 2022

My sme sa tiez s muzom minule pochytili. Pytal si odomna "tie zelene" nohavice. Kukam ako puk, ved zelene nema 🤔 no a to nakoniec toto 😁😁 musela som ich ukazat asi 5tim navstevam, rodinnym, kym konecne uveril, ze je jediny, kto ich vidi na zeleno 😁😁

solinkarka
27. dec 2022

@euka210 od tyrkysovej to ma hodne ďaleko

lasona
27. dec 2022

Podla mňa petrolejova

h2
27. dec 2022

@solinkarka Myslím, že to nebolo myslené má túto mikinu. Ale že napríklad taká tyrkysová je práve taká farba, ktorú jeden vidí, ako modrú a druhý, ako zelenú.

aurora33
27. dec 2022

@mirka438 😅😅😅😄😄

heln
27. dec 2022

@euka210 oranzova s ruzovou je uz jasna farboslepost.

heln
27. dec 2022

podla tejto foto modra, ale tiez mam ten problem, s dcerou sa casto "hadame", lebo ja vidim nieco ako zelene a ona tvrdi, ze je to modre. doteraz neviem kto ma "pravdu" a kto z nas to vidi skreslene.

tykat
27. dec 2022

Svetrik nevidim ale mikina je modra 😁

laurika999
27. dec 2022

@h2 Hodíme se k sobě drahoušku ? ...Staré dobré české komédie.