Aká farba sa hodí k oranžovej?

macusikzv
18. feb 2012

Ideme malovat a mám dilemu,chcem obyvačku na oranžovo,ale s niečim ju chcem skombinovat,čiže dve steny oranžové a dve neviem.... 😢 podlaha bude dub,sedačka do zelena,ale chceme hnedú....poradte 😵

elise
18. feb 2012

královská modrá alebo olivovo zelená🙂

mata1001
18. feb 2012

oranzova + kremova 🙂 alebo oranzova + svetlejsi odtien oranzovej 🙂

ikke
18. feb 2012

na stenu by som uz inu farbu nedavala, maximalne nejaku bielu tapetu so vzorom v rovnakom odteni oranzovej. skor potom doplnky ako vankuse, vazy a pod. v inej farbe, trebars ta modra alebo zelena ako radi elise 😉

traktor
18. feb 2012

steny by som nechala len v jednej farbe - oranzove, ..a doladila len doplnky, oranzove a zelene - mame takto sice kuchynu, ale je to pekne..zelena a oranzova sa mi velmi paci 😉

aero
18. feb 2012

oranžová a biela , protiľahlé strany a doplnky v oranžovej , ale zas nie priveľa
oranžová je pekná farba

ciusinka
18. feb 2012

K oranzovej sa velmi hodi tmavohneda..Ale ked ides malovat dve steny na oranzovo, tak ja uz by som tie zvysne nechala biele, aby to nebolo prilis prekombinovane..My mame oranzovu sedacku a mame jednu stenu tmavohnedu (tu za sedackou) a zvysne biele a vyzera to dobre 😉

marianka79
18. feb 2012

http://lepsiebyvanie.centrum.sk/moj-byt/562279/...

mne osobne sa páči oranžová a zelená alebo oranžová a žltá

andrejka1974
18. feb 2012

my mame celu obyvacku orandzovu aj sedacka je orandzova a parkety svetlo hnede , dalsia izba je ruzova, dalsia je zelena a dalsia biela

danu
20. feb 2012