Aj vy ste také nervózne z tepla?

16. júl 2024

Zenice, aj vy ste take nervozne z tepla? Ja len vstanem, a ako chystam ranajky, ustielam postele, a pobehujem po byte ako postrelena srnka, a robit to a hento hned mi je este teplejsie, a take nervy do mna. Mam pocit, ze vybuchnem od nervov. Otvorim okna vyvetram. A hned slnko a uz teplo ide do bytu. Ja uz priam zurim. Zavriem okna..Zapnem klimu a ako sa ochladi, taky klud do mna. Boh zehnaj klime.

katpizur
16. júl 2024

ani nevrav, ak idem pocas dna tr razy do sprchy je malo 🙈 a ked som v praci tak aspon zatylok chladim, ani sa nemalujem nech si mozem aj tvar oplachnut. je to na zblaznenie.

thereisabear
16. júl 2024

Skús klímu zapnúť ako prvé ráno 😉

mimi_lali
16. júl 2024

Ja to iste my klímu nemáme ale chceme spraviť, ráno vstanem som mokrá jak myš do toho poriadok keď robím a behám ešte viac sa potim však toto je za trest. Ja som narodená v lete ale neznášam leto, mám rada jar ale toto je hrôza, do toho tehotenstvo to je na zblaznenie

doriiis
16. júl 2024

Nie,nie som.Uzivam si leto a nenaham sa.A už vôbec sa nerozculujem.Naco? Ja sa nerozculujem celoročne.
Teraz som dovarila lekvár a idem do bazéna.🫠

xeonela
16. júl 2024

ja by som momentalne neprezila bez ventilatora. ano, keby mame klimu, bola by som najstastnejsia, ale to uz vidim, ze by sme furt len chori boli. 😀 zatial sme to neriesili este, mozno buduci rok, uvidime.

mimi3008
16. júl 2024

Ja toto milujem🙂cim teplejsie, tym lepsie, ale je pravda, ze byvame v dome a mame bazen. Ked chcem, dam si slnecnik, ked chcem, slnim sa a velmi si fo uzivam, o to zvlast, ze je to moje posledne leto na RD...Vcera som bola na navsteve uz podvecer u mojej tety, ktora byva na 8. poschodi v panelaku a nebolo to nic prijemne.

btus
16. júl 2024

nervózna vyslovenie nie, ale úplne som mimo. Ja tieto teplá nemám rada. V dome je síce 25,5 -26,5°C°C ale aj to je teplo. V noci sa tiež nič neochladí. Jediné, čo je super, je že sme si na terasu dali malý bazén ( 2,4M) , do ktorého vlezieme, keď prídeme z práce.

januska12323
16. júl 2024

Veď nebehaj po byte, načo. Neporiadok počká na chladnejšie dni.

mamickalisticka
16. júl 2024

@januska12323 len kedy budú tie chladnejšie 🥹 zatiaľ tomu nič nenasvedčuje, že by prišli dohladnu dobu 🫣

vsetkounas
16. júl 2024

Ja som sa tešila na leto že dáme bazén uzijeme si ale moje dieťa není vôbec letný typ .Ja som nervózna deti sú nervózne najlepšie nám je v Tom bazéne a ja proste nežijem ja prežívam a čakám a čakám na ochladenir.Včera som išla autobusom s práce a tam klíma normálne má vyplo .

januska12323
16. júl 2024

@mamickalisticka radšej budem neporiadok prekračovať ako teraz niečo robiť 😁 mám dosť keď musím variť a potom sa nedá vetrať

biglovemom
16. júl 2024

No v lete je teplo a v zime je zima🤷🏼‍♀️ nechapem toto vecne frflanie v poslednych dnoch🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️kazdu chvilu to iste

doriiis
16. júl 2024

@biglovemom ....Slovenska mentalita nepustí💪🏻
V zime budu tie isté otázky,len o zime,tme a depresiách😄

biglovemom
16. júl 2024

@doriiis 🫣😂 presne…
Dnes sa mi tak mama stazovala (ja som mimo svk)a tiez som jej povedala. Sak je leto, v zime zas frflat budes.Potom lebo prsi ,lebo hento lebo tamto…

Strasna negativita.🫣

vroni
16. júl 2024

Áno, ide ma poraziť z toho hnusneho slnka. Nenávidím leto, cez deň sa nedá žiť, v noci spať, síce uznávam, že protivna som celoročne, ale v lete to kulminuje. Ale v lete nadávam na počasie a v zime na muža, ktorý neznáša zimu a viac mu vyhovuje leto 🤣🤣🤣

0silvia0
16. júl 2024

nemám rada leto a horúčavy, ale nie, nie som nervózna. Je leto, tak je teplo. A to nepobehujem po byte, ale idem ráno pešo 4 km do práce bez klímy. Včera som bola v kine, kde klíma bola a hneď ma z nej chytila nádcha, takže ja radšej bez klímy, len s ventilátorom.

liusa82
16. júl 2024

mne sa strašne točí hlava a som aj dosť malátna v niektoré dni.Keby do mňa nieko buchne tak padnem.No dneska mi je zatial fajn.Ale ja mám od puberty nízky tlak.Takže to bude tým.Ale keby nemám doma bazén asi sa aj ja zbláznim.Nechápem, ako som mohla tolké roky existovať v bytovke v takomto hice🙂 dom je fakt len dom.Až teraz vidím výhody.Tuto sa frfle na 3 letné teplé mesiace a tam,kde musia žiť v permanentne vysokých teplotách 30 plus, tých ja lutujem nie nás🙂

markaterka
16. júl 2024

Ja nie som nervózna, ale môj muž je v tieto dni extrémne nervózny. Lezie mi na nervy. 😁😁

vsetkounas
16. júl 2024

@liusa82 zas majú tam tomu prisposeny aj život zober si takú siestu v Spanielsku všetci zalezu a žije sa v noci 😉

maciatkolulu
16. júl 2024

Nechápem....prečo nezspnes klímu,alebo ti nejde aj v noci,samozrejme správne nastavená. Načo lietaš a hysacis predtým ako pustis klímu?

mimi3008
16. júl 2024

@biglovemom presne toto mi napadlo, v zime sa frfle na zimu, ze kedy uz bude teplo...ked je konecne to spominane teplo, frfle sa aj na to

mamamasama
16. júl 2024

Áno. A hrozne. Podráždená od samého rána. 😪😪😪

liusa82
16. júl 2024

@vsetkounas ja nemyslím španielsko ale skôr thajsko a tak ozaj tropické podnebie celý rok.A ani obdobie daždov to nejak extra nezachráni

majlo1234
16. júl 2024

Nie som nervozna per se, ale nenavidim tieto tepla. A to mame klimu, ale vonku sa neda zit.

slavomira236
16. júl 2024

Som nervna lebo nespim uz tyzden 4hodiny nad ranom a ja som hore stale . Troska zaspim nad ranom a uz ma deti budia
Este dobre ze som doma. Nevladzam nic. Teraz bola burka u nas tak trochu lepsie

olivia_c
16. júl 2024

Nie som nervozna, len mi je teplo a som s par tyzdnovym babom doma cele dni, okrem rana kedy kocikujem vonku v tieni. Mam sice ultra super novu klimu, co ma chladenie bezprievanove, a aj tak mi skoro zapalila snad blany v mozgu pred par dnami tak ju uz nezapinam a tripime... lebo ta bolest hlavy a krku co som mala z nej, uz mi ju netreba 😀

banyka
16. júl 2024

Ja sa priznám že tiež som. A ešte k tomu aj mimo a veľmi unavená a to sa ani nenarobím, len akoby z toho tepla proste nevládzem. Milujem leto ale tieto teplá nezvládam. Akurát hundrem že je leto a my celé dni zavretí v chládku v dome 🫤 Včera večer sme boli chvíľu na dvore , o 20:00 bolo ešte 32 C

raffaella
16. júl 2024

Áno, som nervózna z horúčav. Vďakabohu za klimatizovaný byt, pokiaľ nemusím ani z domu nejdem počas dňa.

misulka22
16. júl 2024

Nie som nervozna,skor mam pocit ako keby mam za 5 minut skapat.o zvieratach ani nehovorim.jediny kto nestraca zivotny elan je to prasa

kacena2022
16. júl 2024

Nemám rada leto,som unavená spotená zle mi je z tepla a to ešte pracujem vonku na slnku.Ledva čakám kedy sa ochladí.