Aj vám meškajú Lindex objednávky?

lenicka777
13. jún 2022

Aj vam tak strasne dlho meškajú objednávky v lindex? Objednávala som 30.5.,najhoršie je ze tam nie je žiadne telefónne číslo iba maily na ktoré neodpovedajú, dnes som ale náhodne zavolala na predajňu a povedali mi ze menili dodávateľov tak preto to mešká ale ako ani ziadne info ani nic? Tak to ma trochu lindex sklamal

simsalabim
13. jún 2022

@lenicka777 ja som objednala 2.6. a tiez este nie je odoslana. Ma podacie cislo, ale podana este nebola. Pred tym s balickami chodila UPS, teraz Slovenska posta. Takze to tak vyzera....

petamich
13. jún 2022

podla mna to je normalny stav, ked ma Lindex vypredaje + akciu na detske veci 🙂 chyba Slovenskej posty to urcite nebude, kym nemaju zasielku odovzdanu od predajcu, co presne maju dorucit, to je pekne, ze im niekto nahra do systemu cislo ale kym nemaju balik v depe figu s tym spravia

miskamicha
13. jún 2022

@lenicka777 abo objednala som 2.6.a stale nic...zaplatila som pisala a i tak.nik neodpoveda. Snad dojde lebo obj bola nad 100€

lenicka777
autor
13. jún 2022

@miskamicha presne mohli aspoň nejaké info poslať ze prečo objednávky meškajú

miskamicha
13. jún 2022

@lenicka777 mne este nedosla info o ptijati dalesj objednavky ktoru som spravila asi o 3 dni na to

frederika253
13. jún 2022

ja som objednávala 31.5. a tiež nič. Na maily neodpovedajú, sledovacie číslo nie je aktívne, na stránke pošty píšu, že zásielka nie je podaná a popritom vo svojich objednavkach ju mam ako potvrdenu a odoslanu. Nevyznam sa v tom. 🙄

gabika128
13. jún 2022

Ja som objednávala 2.6., veľká objednávka nad 100€, 8.6. mi prišiel email, že objednávka je odoslaná, 9.6. mi prišli peniaze naspäť na účet. 🤷‍♀️🤦‍♀️ tak som pri 20% akcií teraz objednala znova a čakám . V mojom profile ta prvá objednávka stále svieti ako zaplatená a odoslaná a druha objednávka je iba potvrdená 🙄

simsalabim
14. jún 2022

@gabika128 fiha. Tak to je divne 🤔

miskamicha
14. jún 2022

Mne dnes doslo od nich toto. Pisala som im

frederika253
14. jún 2022

@miskamicha, prišla mi dnes rovnaká odpoveď. Tak hádam prídu čím skôr. 🙂