Aj vám mažú inzeráty bez upozornienia na ich úpravu?

tina2014konik
22. sep 2016

chcem sa spytat , ci aj vam mazu inzeraty bez toho, aby vam dali moznost opravit, ak je tam chyba? Proste bez varovania zmazu!!! A niekomuanoaniekomunie , aj ked v podstate ide o velmi podobny inzerat. Nejaka diskriminacia , ci privelka iniciativia od admin???

tina2014konik
autor
22. sep 2016

a dokonca mo vcera tu diskuzuiu hned zmazala ta admin,co maze inzeraty... juj, tak neviem ci ma osobny problem, ci ako ?🙂

xxxxxnnnnn
22. sep 2016

@srdiecko4u - ona je adminka inzerátov. Má na starosti otázky a sťažnosti na správnosť inzerátov a používanie bazára (Spravuje skupinu Pomáham koníku: Moderátorky bazára https://www.modrykonik.sk/group/7274/detail/)

srdiecko4u
22. sep 2016

@tina2014konik Ak mas nejake otazky, kludne mi napis spravu a ja ti na tvoje otazky rada odpoviem. Do bazaru patria iba inzeraty, ktore su v sulade s pravidlami bazaru. Inzeraty ti boli zmazane z dovodu, ze si v nich mala nespravne uvedenu cenu. Celkova cena inzeratu musi byt uvedena za vsetok tovar, ktory v inzerate predavas. V inzerate mozes rozpisat cenu za kus, ale suma inzeratu musi byt za vsetko spolu. Viac o pravidlach bazaru sa docitas tu https://www.modrykonik.sk/rules/#bazaar

tina2014konik
autor
22. sep 2016

@srdiecko4u a preco to neplati pre vsetky mamicky, len pre niektore? preco mi nebola dana mozos opravy ale bez upozornenia hned vymazane?

srdiecko4u
22. sep 2016

@tina2014konik Pretoze pri registracii si si mala precitat pravidla, suhlasila si s ich dodrziavanim. Pokial nieco v inzerate nie je v poriadku, tak inzerat bude zmazany. V bazare je cez 2 miliony inzeratov, takze neda sa skontrolovat/vymazat hned a vsetko. Ked nam chces pomoct pri moderovani inzeratov v bazare, budem len rada. Kazdu pomoc uvitame.

tina2014konik
autor
22. sep 2016

@srdiecko4u rada pomozem.. len mne ste niektore zmazali uz 3x a niekoomu ich nechate bez povsimnutia...

srdiecko4u
22. sep 2016

@tina2014konik Mozno sa ti to zda, ale kazda moderatorka moderuje svoju cast bazaru, napr. v topankach je 100 000 inzeratov, ma ich na starosti jedna moderatorka, denne jej pribudne velmi vela novych inzeratov, preto je ta kontrola niekedy dost narocna.